Wojciech Błach PIERWSZY RAZ o rozstaniu z Kamillą Baar. Wspomniał też o synu: Nie mogę mu poświęcać tyle uwagi, ile na tacierzyńskim

Związek Kamilli Baar i Wojciecha Błacha to przeszłość. Obecnie oboje układają sobie życie na nowo.

O ich rozstaniu spekulowano intensywnie. Na tyle intensywnie, że w końcu Kamilla Baar opublikowała na Facebooku oświadczenie potwierdzające koniec związku. To było nieco ponad rok temu. Kilka miesięcy potem aktorka oficjalnie przedstawiła światu nowego partnera, Piotra Kochańskiego, a na początku lipca obecnego roku dowiedzieliśmy się, że para wzięła dyskretny ślub w Lizbonie.

A Wojciech Błach? Z wywiadu, jakiego udzielił pismu "Na Żywo" wynika, że również już nie jest sam. "Tak" - odpowiedział krótko na pytanie, czy jest zakochany. W wywiadzie znalazło się także miejsce na podsumowanie związku z Kamillą Baar.

Nasze relacje z Kamillą dotyczące dziecka są takie, jakich życzyłbym wszystkim rodzicom, którzy muszą dzielić się swoimi pociechami. U nas opieka nad synem układa się poprawnie i co najważniejsze z korzyścią dla niego. Bruno ma 4,5 roku, nawiązuje pierwsze przyjaźnie, więc siłą rzeczy nie mogę mu poświęcać tyle uwagi, ile poświęcałem na urlopie tacierzyńskim - powiedział.

Kamilla Baar to jedna z najpiękniejszych polskich aktorek Oto, w jaki sposób dba o siebie.

alex

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (11)
Wojciech Błach PIERWSZY RAZ o rozstaniu z Kamillą Baar. Wspomniał też o synu: Nie mogę mu poświęcać tyle uwagi, ile na tacierzyńskim
Zaloguj się
 • Gość: joanna

  Oceniono 28 razy 24

  Ona wcale nie jest ładna, widuję ją co prawda tylko w Na dobre i złe, ale jako aktorka również słabiutka, ta rola wcale do mnie nie przemawia, jest sztuczna i dziwna jakaś, czytałam oczywiście, że jakieś nagrody zdobyła, ale naprawdę nie wiem za co.

 • Gość: anna

  Oceniono 14 razy 10

  Pan Wojtek nie ma szczęścia-może za dużo daje, nie oczekuje, nie żąda...?

 • do_podziwu

  Oceniono 13 razy 9

  "Wojciech Błach PIERWSZY RAZ o rozstaniu z Kamillą Baar." - teraz bedzie z gorki -:))).

 • wiktor.dzik

  Oceniono 6 razy 6

  Nie dość, że Baar to jeszcze Kamilla. Jakiś nonsens. A ona niepiękna nawet po operacjach i brzydko jakoś sepleni-fafluni. Jakbym był jej byłym, tobym ze wstydu nic nie mówił.

 • Gość: kiks

  Oceniono 3 razy 3

  Błach, Baar a co to za celebuny jakieś?

 • zez

  Oceniono 15 razy 1

  Urlop ojcowski, ojcowski, jak zasugerowali poloniści.

 • Gość: michael

  Oceniono 2 razy 0

  Dlaczego żart, piękna z niej kobieta, aktorką również jest dobrą, dziwne że tak późno zauważoną, podoba mi się w "Na dobre i na złe", mistrzowsko zagrała w komedii "Wkręceni" kinofan. tv/wkreceni-2014/ bardzo seksownie wyglądała i było na czym oko zawiesić.

 • vahoo

  Oceniono 9 razy -3

  Sorry, ale wiecznie piszecie Plotki o urodzie, a w zawodzie aktora nie uroda jest najistotniejsza (zresztą w ogóle, jakie znaczenie ma uroda, która przemija), tylko talent!! A taki niewątpliwie Kamila ma i to duży!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX