Jennifer Aniston zdradzała Brada Pitta z gwiazdą "Przyjaciół"? Tak twierdzi ojciec aktora. Jest jej odpowiedź

Sensacyjnymi doniesieniami podzielił się z mediami ojciec serialowego Joey'ego, Matta LeBlanca. Jego syn miał mieć romans z Jennifer Aniston, w czasie, gdy była żoną Brada Pitta. Aktorka nie zostawiła tych informacji bez odpowiedzi.
Aniston zdradzała Pitta z gwiazdą "Przyjaciół"? Tak twierdzi ojciec aktora. Gwiazda odpowiada Do tej pory Jennifer Aniston w kontekście małżeństwa Brada Pitta funkcjonowała jako ta skrzywdzona i porzucona. Nieco inne światło na sprawę rzucił Paul LeBlanc w wywiadzie dla magazynu "Star", w którym stwierdził, że aktorka również ma co nieco na sumieniu. Ojciec serialowego Joey'ego ogłosił, że Aniston i LeBlanc mieli romans nie tylko na ekranie. Mój syn był w związku z Jen. Całowali się w garderobie, opowiadał mi o tym. To było w czasie, kiedy była żoną Brada Pitta - oznajmił. Rzecznik prasowy gwiazdy niemal od razu zdementował sensacyjne doniesienia. To w stu procentach nieprawda. Jennifer nigdy nie miała ani romantycznej, ani seksualnej relacji z Mattem LeBlancem - stwierdził.

Do tej pory w kontekście małżeństwa Brada Pitta i Jennifer Aniston, to aktorka funkcjonowała jako ta skrzywdzona i porzucona. Nieco inne światło na sprawę rzuca wywiad Paula LeBlanca dla magazynu "Star", w którym stwierdził, że aktorka też ma swoje na sumieniu. Ojciec serialowego Joey'ego ogłosił, że Aniston i LeBlanc mieli romans nie tylko na ekranie.

Mój syn był w związku z Jen. Całowali się w garderobie, opowiadał mi o tym. To było w czasie, kiedy była żoną Brada Pitta - oznajmił.

Rzecznik prasowy gwiazdy od razu wziął się za dementowanie tych sensacyjnych doniesień.

To w stu procentach nieprawda. Jennifer nigdy nie miała ani romantycznej, ani seksualnej relacji z Mattem LeBlanciem - stwierdził.

 

em

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS