Doda i Emil Haidar wzięli ślub? Wokalistka skomentowała te doniesienia. "Bardzo dziękuję za gratulacje"

"Rozumiem wszechobecną chęć wydania mnie po raz kolejny za mąż. Wszystko to jednak nieprawda i warto czasami pamiętać, że nie wszystko obrączkami, co się świeci" - tymi słowami Doda skomentowała doniesienia o jej rzekomym ślubie z Emilem Haidarem.
Doda i Emil Haidar wzięli ślub? Wokalistka dementuje plotki. "Bardzo dziękuję za gratulacje" W czwartek media obiegła wiadomość, że Doda i Emil Haidar są już po ślubie. Dowodem na zawarcie związku małżeńskiego miało być zdjęcie, na którym mogliśmy zobaczyć lśniącą obrączkę na serdecznym palcu gwiazdy. Doda odniosła się do tych doniesień na Facebooku. Podziękowała za gratulacje, ale jednocześnie wyjaśniła, że żadnego ślubu nie było. Kochani, czego się dowiedziałam przebywając od kilku dni na urlopie? Otóż okazało się, że jestem już mężatką. Pojechałam wziąć sekretny ślub, wcześniej podpisałam intercyzę, a po wakacjach jadę w podróż poślubną na Malediwy. Najważniejsze - pod koniec lipca pojawi się nasza wspólna okładka w jednym z miesięczników. Bardzo dziękuję za gratulacje i rozumiem wszechobecną chęć wydania mnie po raz kolejny za mąż. Wszystko to jednak nieprawda i warto czasami pamiętać, że nie wszystko obrączkami, co się świeci Całuję i zapraszam w niedzielę na koncert !! - napisała Rabczewska na Facebooku. Jak sądzicie, czy gwiazda ukrywa ślub przed fanami? A może rzeczywiście to tylko zwykły pierścionek?

W czwartek media obiegła wiadomość, że Doda i Emil Haidar są już po ślubie. Dowodem na zawarcie związku małżeńskiego miało być wymowne zdjęcie, które piosenkarka wstawiła na swój profil, a na nim mogliśmy zobaczyć lśniącą obrączkę na jej serdecznym palcu. Teraz Doda odniosła się do tych doniesień na Facebooku. Choć podziękowała za gratulacje, to jednak wyjaśniła, że żaden ślub się nie odbył.

Kochani, czego się dowiedziałam przebywając od kilku dni na urlopie? ;) Otóż - jestem już mężatką po raz drugi. Pojechałam wziąć sekretny ślub, wcześniej podpisałam intercyzę, po wakacjach jadę w podróż poślubną na Malediwy i najważniejsze - pod koniec lipca wspólna okładka w jednym z miesięczników.

Bardzo dziękuję za gratulacje i rozumiem wszechobecną chęć wydania mnie po raz kolejny za mąż. Wszystko to jednak nieprawda i warto czasami pamiętać, że nie wszystko obrączkami, co się świeci

Całuję i zapraszam w niedzielę na koncert !! - napisała na Facebooku.

Doda, Emil Haidar Facebook.com/Doda

Zobacz także najnowszy wywiad z Dodą, w którym opowiada nam o pracy nad swoim teledyskiem i nie tylko:

 

Doda

Vic