Jennifer Lawrence zrobiła sobie tatuaż. Szkoda, że z błędem. Po tym tłumaczeniu kochamy ją jeszcze bardziej

Tatuaż jest mały, ale błąd całkiem spory. Na szczęście równoważy go urocze tłumaczenie piosenkarki.
Jennifer Lawrence zrobiła sobie tatuaż Szkoda, że z błędem...Na szczęście wpadkę równoważy urocze tłumaczenie gwiazdy Jennifer Lawrence sprawiła sobie nowy tatuaż. Po raz pierwszy nową dostrzeżono go na dłoni aktorki w weekend podczas imprezy Comic-Con. W założeniu miał to być wzór wody - H2O. Nazywam go rozwodnionym buntem, ponieważ nie jest to taki prawdziwy tatuaż - tłumaczyła gwiazda "Igrzysk śmierci" w rozmowie z Hit Fix. Fakt, tatuaż jest w kolorze ciała i wygląda jak drobna blizna. Jednak pomyłka w zapisie wzoru chemicznego wody nie jest już taka drobna, ponieważ dwójka została wytatuowana zbyt wysoko, żeby uznać wzór za poprawny. Wiem, że dwójka jest za wysoko, bo we wzorze H2O powinna być nisko. Powinnam sobie to wcześniej sprawdzić w Google, ale tego nie zrobiłam - przyznała gwiazda. I jak tu jej nie kochać? Zawsze przecież mogła to skwitować uniwersalnym "oj tam, oj tam".

Tatuaż po raz pierwszy dostrzeżono na dłoni Jennifer Lawrence w weekend podczas imprezy Comic-Con. W założeniu miał to być wzór wody - H2O.

Nazywam ten tatuaż rozwodnionym buntem, ponieważ nie jest to taki prawdziwy tatuaż - tłumaczyła gwiazda "Igrzysk śmierci" w rozmowie z Hit Fix.

Fakt, tatuaż jest w kolorze ciała i wygląda jak drobna blizna. Pomyłka w zapisie wzoru chemicznego wody drobna już jednak nie jest, ponieważ dwójka została wytatuowana zbyt wysoko, żeby wzór uznać za poprawny.

Wiem, że dwójka jest za wysoko, a we wzorze H2O powinna być nisko. Powinnam sobie to wcześniej sprawdzić w Google, zanim sobie to wytatuowałam na zawsze - przyznała samokrytycznie.

I jak tu jej nie kochać? Zawsze przecież mogła to skwitować uniwersalnym "oj tam, oj tam".

Jennifer LawrenceScreen z Youtube.com

alex

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS