Jessica Simpson w sexy kostiumie kąpielowym. "Photoshop na nogach!" Znajomi gwiazdy odbijają piłeczkę

Amerykańska celebrytka wciąż chudnie. A efektami diety i ćwiczeń chętnie dzieli się w sieci. Jednak jej najnowsze zdjęcie wywołało prawdziwą burzę w mediach. Tymczasem Simpson chciała się tylko pochwalić luksusowym wypoczynkiem w gronie przyjaciół.
Jessica Simpson chwali się seksowną figurą Amerykańska celebrytka wciąż chudnie. Jej najnowsze zdjęcie wywołało prawdziwą burzę w mediach Jessica Simpson jeszcze kilka miesięcy temu miała do zrzucenia parę nadprogramowych kilogramów. Po drugiej ciąży gwiazda mocno wzięła się za siebie - zaczęła intensywnie ćwiczyć i przerzuciła się na zdrową dietę. 10 lipca Jess skończyła 35 lat i z tej okazji bawiła się z przyjaciółmi na francuskiej wyspie St Barts. Wakacyjnym zdjęciem pochwaliła się na swoim profilu. Figura celebrytki robi wrażenie, prawda? Ale jest na tym zdjęciu coś, co szczególnie rzuca się w oczy. Jej nogi wydają się nienaturalnie wygładzone i wyszczuplone. Czyżby to była zasługa Photoshopa? Portal "Radar Online" nie ma wątpliwości. Kiedy przyjrzymy się bliżej, wyraźnie widać, że Jessica zeszczuplała i jej figura w kostiumie kąpielowym prezentuje się świetnie. Ale widocznie nie wszystkie części swojego ciała akceptuje. Jej nogi są wyraźnie przerobione w programie graficznym. Nieudolnie przerobione, "pofalowane" uda nie wyglądają naturalnie - donosi amerykański serwis. Z oceną portalu RadarOnline zdecydowanie nie zgadza się inny amerykański serwis GossipCop, którego zdaniem dowody na wykorzystanie Photoshopa są niewystarczające. Jessica Simpson nie przerabiała zdjęcia przed wrzuceniem go do sieci. Stanowczo zaprzeczamy tym bzdurnym spekulacjom. Znajomi gwiazdy przekazali nam, że wokalistka nie stosuje takich chwytów, ponieważ jej sylwetka i szczupłe nogi to zasługa ćwiczeń i diety, a nie grafika - donosi źródło "Gossip Cop". Amerykańskie portale toczą między sobą małą wojnę. A co Wy sądzicie na ten temat?

Jessica Simpson jeszcze kilka miesięcy temu miała sporo kilogramów więcej. Druga ciąża sprawiła, że wzięła się za siebie i zaczęła intensywnie ćwiczyć, a także przestawiła się na zdrową dietę. Celebrytka niedawno skończyła 35 lat i z tej okazji bawiła się na luksusowych wakacjach na francuskiej wyspie St Barts. Wakacyjnym zdjęciem pochwaliła się na swoim profilu.

Jessica Simpson z przyjaciółkamiInstagram.com/jessicasimpson

<< ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ >>

Figura celebrytki robi wrażenie, prawda? Ale jest na tym zdjęciu coś, co szczególnie rzuca się w oczy. Jej nogi wydają się nienaturalnie wygładzone i wyszczuplone. Czyżby to była zasługa Photoshopa? Portal "Radar Online" nie ma wątpliwości:

Kiedy przyjrzymy się bliżej, wyraźnie widać, że Jessica zeszczuplała i jej figura w kostiumie kąpielowym prezentuje się świetnie. Ale widocznie nie wszystkie części swojego ciała akceptuje. Jej nogi są wyraźnie przerobione w programie graficznym. Nieudanie przerobione - dodajmy, bo jej "pofalowane" uda nie wyglądają naturalnie - donosi amerykański serwis.

Sami spójrzcie i oceńcie:

Jessica SimpsonInstagram.com/jessicasimpson

A teraz porównajcie te nogi z nogami jej koleżanek. Widać różnicę?

Jessica SimpsonInstagram.com/jessicasimpson

Z informacjami napisanymi na portalu RadarOnline zdecydowanie nie zgadza się inny amerykański serwis GossipCop. Według nich dowody na użycie Photoshopa są niewystarczające i nie świadczą o ingerencji w zdjęcie programu graficznego.

Jessica Simpson NIE photoshopowała zdjęcia przed wrzuceniem go do sieci. GossipCop stanowczo zaprzecza tym bzdurnym spekulacjom. Znajomi gwiazdy przekazali nam informację, że Jessica nie stosuje takich chwytów, ponieważ jej sylwetka i szczupłe nogi to zasługa ćwiczeń i diety, a nie grafika - donosi źródło "Gossip Cop".

Amerykańskie portale toczą między sobą mini-wojnę. A co Wy sądzicie, użyła Photoshopa czy nie?

amelka

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o: