Piotr Adamczyk i Weronika Rosati rozstali się? "Uczucie wygasło"

Jeszcze do niedawna media spekulowały o rychłym ślubie. Według najnowszych doniesień, aktorska para rozstała się.

Piotr Adamczyk i Weronika Rosati zaczęli spotykać się w 2013 roku. Od początku ich relacja miała w mediach nieco sensacyjną otoczkę, para nie dzieliła się swoimi prywatnymi sprawami, rzadko też pokazywali się razem publicznie. Ostatnio - na gali Złotych Globów. Jeśli wierzyć doniesieniem portalu Afterparty.pl, Rosati i Adamczyk nie są już razem. Do rozstania miało dojść już dwa miesiące temu.

Podzieliła ich odległość. Piotr nie wiązał swojej przyszłości zawodowej z Ameryką, a Weronika, gdy doszła do siebie po wypadku, regularnie wyjeżdżała na castingi oraz zdjęcia do Hollywood. Ostatnio zagrała w jednym z najpopularniejszych obecnie seriali "True Detective?. Piotr z kolei chce robić karierę w Polsce. Ciągłe podróże sprawiły, że uczucie wygasło - twierdzi znajomy pary w rozmowie z portalem.

Jeszcze parę tygodni temu mówiło się o tym, że Adamczyk przeprowadzi się do ukochanej i tak jak ona spróbuje sił w Hollywood. Aktora pod swoje skrzydła miał wziąć agent Rosati, ale na wspólnym udziale w meksykańskiej kreskówce, w której para podkładała głosy, się skończyło.

em

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

POLUB NAS