Carrie Underwood zostawiła dziecko w aucie. Zatrzasnęło się. Trzeba było wybić szybę. W USA zachwyt. Ale czegoś nie rozumiemy

Nielichą przytomnością umysłu wykazała się Carrie Underwood, kiedy zorientowała się, że jej syn i psy zostali uwięzieni w samochodzie.

Okoliczności zdarzenia są niejasne i nie do końca zrozumiałe. W każdym razie tweet, za pośrednictwem którego Carrie Underwood poinformowała o sprawie, niewiele wyjaśnia.

Twoje psy zatrzaskują się w samochodzie razem ze wszystkimi twoimi rzeczami oraz dzieckiem, a ty musisz zbić szybę, żeby je uwolnić. Jakie są na to szanse?

Szanse okazały się duże. Szyba została zbita, a syn Isaiah oraz psy uratowane. Fani pieśniarki country byli pod wielkim wrażeniem wypadku i wykazali się równie wielką empatią.

Domyślam się, że serce ci stanęło. Świetnie, że nikomu nic się nie stało.
To musiało być dla ciebie straszne. Cieszę się, że wszystko jest ok.

Jeden z internautów pokusił się nawet o radę.

Zawsze trzymaj klucze w rękach, w kieszeni, albo nawet w... staniku. Nigdy nic nie wiadomo.

Wszystkim, którym wyobraźnia podpowiadała widok Underwood w desperacji uderzającej w szybę auta zwiniętą koszulą, odpowiedziała ona sama.

Jeszcze w ramach wyjaśnienia. Właściwie to mój szwagier zbił szybę w zatrzaśniętych przez psa drzwiach. Na tę chwilę wszystko jest w porządku.
Minus wybita szyba, oczywiście - dodała w kolejnym tweecie.

Carrie Underwood i jej mąż Mike Fisher są rodzicami dopiero od lutego. Możliwe zatem, że niespełna 5-miesięczny Isaiah nie był niczego świadomy. Pozostaje tajemnicą, w jaki sposób psy mogły zatrzasnąć samochód od środka. Rodzina ma dwa psy, wabią się Penny i Ace. Tajemnicą pozostaje też, który z nich spowodował to zamieszanie.

Komentarze na profilu Carrie UnderwoodScreen z Twitter.com/Carrie Underwood

alex

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o: