Mila Kunis i Ashton Kutcher w podróży poślubnej. Gdzie? Nie zgadniecie. Ale byli tam ich fani. Tak, zrobili zdjęcia

Niecały tydzień po ślubie Kunis i Kutcher wybrali się razem z córką w podróż poślubną. Karaiby? Paryż? Nic z tego. Para miała oryginalny pomysł.

Aktorzy nie należą do gwiazd, które uwielbiają życie w stylu glamour. Na ulicy prezentują się jak zwykli młodzi ludzie, a piękną Kunis częściej widzimy w jeansach i sportowych butach niż w seksownych wdziankach czy szpilkach. Ich ślub był do ostatniej chwili owiany tajemnicą, a luksusowa, ale kameralna ceremonia odbyła się w ogrodzie w kalifornijskiej posiadłości.

Teraz para udała się na swój miesiąc miodowy. Wybrali jeden z ulubionych kierunków amerykańskich rodzin - Park Narodowy Yosemite.

Mila i Ashton byli widziani w Hotelu Ahwahnee, historycznym punkcie orientacyjnym całej doliny - donosi portal "ET online". - To elegancki budynek, zbudowany jeszcze w 1927 r. Z okien rozciąga się widok na najpiękniejsze atrakcje Yosemite, takie jak góra Half Dome, Glacier Point czy wodospady.

Mila i Ashton nie byli oczywiście w parku narodowym sami. Jedna z fanek zrobiła parze zdjęcia i pokazała je na Twitterze.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Na fotografiach widać też 9-miesieczną Wyatt, która ćwiczy swoje pierwsze kroki pod czujnym okiem taty. I coś nam się wydaje, że te wakacje to kolejny dowód na to, że Kunis i Kutcher to jedna z najbardziej uroczych par w Hollywood.

jus

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

POLUB NAS