Selena Gomez i Justin Bieber wrócili do siebie? "Siedziała mu na kolanach". Najlepsze wydarzyło się później

Wygląda na to, że Gomez i Bieber nie wytrzymali bez siebie zbyt długo. Para była widziana razem przy jednym z hotelowych basenów w Beverly Hills.

Selena i Justin byli ze sobą już wiele razy, ale ich relacje układały się w dość skomplikowany sposób. Para na przemian schodziła się i rozstawała, a Selena wspierana m.in. przez Taylor Swift wielokrotnie, wielokrotnie zapewniała, że imprezowy i lubiący towarzystwo kobiet Bieber jest już przeszłością.

Ale fani Jeleny mogą chyba zacząć się cieszyć. Para spędziła razem popołudnie przy jednym z luksusowych basenów w Beverly Hills. Nie byli sami - razem z nimi odpoczywali przyjaciele i rodzina. Ale świadkom udało uchwycić się kilka "ciekawych" scen. Kiedy Selena udała się za Justinem do hotelowego holu na granatowe bikini nałożyła wyraźnie na nią za duży, czarny t-shirt. Czyżby należał do Biebera?

Najlepsze wydarzyło się jednak wewnątrz.

Pracownik hotelu zdradził nam, że widział Selenę siedzącą na kolanach u Justina, zaraz po tym, jak weszli do wnętrza hotelu - czytamy na portalu "Hollywoodlife.com". - Kolejna osoba, z którą rozmawialiśmy potwierdziła te doniesienia.

Zachowanie przyjaciółki nie spodobało się podobno Taylor Swift, która od dawna próbuje pomóc jej wyjść z toksycznej relacji:

Taylor skupia się na swoich koncertach, ale słyszała już, że Selena i Justin znów spędzają razem czas, a jej reakcją było "What the f*ck?!" - donosi "Hollywoodlife.com".  - Swift jest rozczarowana, zwłaszcza, że była przy Selenie niezliczoną ilość razy, kiedy ta przeżywała kolejne rozczarowania Bieberem.

Selena wygląda ostatnio bardziej sexy niż kiedykolwiek wcześniej. Czyżby to skłoniło Justina do kolejnej próby zrezygnowania z imprezowego trybu życia i zapewnienia Gomez związku, w którym będzie się czuła szczęśliwa? Póki co na pewno wiemy jedynie to, że para znów się przyjaźni. Na dalszy ciąg zdarzeń czekamy z niecierpliwością.

jus

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

POLUB NAS