Weronika Marczuk ma nową fryzurę. Ten kolor... Niespecjalnie nam się podoba

Weronika Marczuk zmieniła kolor, cięcie i ułożenie włosów. Za jej metamorfozą stoi stylistka fryzur gwiazd Jaga Hupało.
Weronika Marczuk ma nową fryzurę Za jej metamorfozą stoi znana stylistka fryzur Jaga Hupało Weronika Marczuk od wielu lat była wierna klasycznym i stonowanym fryzurom. Tym razem zdecydowała się na małą odmianę, a wszystko za sprawą Jagi Hupało, znanej stylistki fryzur, która dba o włosy wielu polskich gwiazd, m.in. Małgorzaty Kożuchowskiej, Joanny Brodzik i Katarzyny Figury. Marczuk nadal jest blondynką, ale nad czołem i uszami włosy pojawił się czarny kolor. Nowością jest też podniesiona grzywka. Kształt fryzury jest rewelacyjny, jednak nie do końca przekonuje nas "miejscowe" farbowanie. Podoba Wam się metamorfoza Weroniki?

Weronika Marczuk od wielu lat wierna jest w miarę niezmiennemu stylowi, jeśli chodzi o fryzury. Tym razem jednak zdecydowała się na małą odmianę, a wszystko za dzięki Jadze Hupało, znanej stylistce fryzur, która zajmuje się włosami wielu polskich gwiazd np. Małgorzaty Kożuchowskiej, Joanny Brodzik czy Katarzyny Figury.

Marczuk nadal jest blondynką, ale nad czołem i uszami pojawił się czarny kolor. Nie do końca nas takie miejscowe farbowanie przekonuje...

Jaga Hupało i Weronika MarczukScreen z Facebook.com/jagahupaloborntocreate

Do tej pory Weronika Marczuk, choć nosiła różnej długości włosy, to zawsze miała grzywkę. Tym razem praktycznie po raz pierwszy oglądamy ją z odsłoniętym czołem. Lepiej jest tak, czy wolicie starą wersję? Porównajcie.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Czy podoba Ci się nowa fryzura Weroniki Marczuk?
Więcej o: