Tomasz Karolak przeprasza za wpadkę z cytowaniem fałszywego konta córki prezydenta. "Sorry za atak na Dudę"

Aktor wystąpił w tegorocznej kampanii prezydenckiej Bronisława Komorowskiego. Publicznie głosił poparcie dla ówcześnie urzędującego prezydenta. Niestety zaliczył też przy tym sporą wpadkę. W programie Tomasza Lisa, razem z prowadzącym, cytowali wpisy z nieistniejącego konta na Twitterze córki Andrzeja Dudy - Kingi. Teraz Karolak przeprasza na łamach prawicowego pisma.

W majowym programie "Tomasz Lis Na Żywo" jednym z gości był Tomasz Karolak. Zarówno aktor, jak i dziennikarz, przytaczali w rozmowie słowa z fałszywego twitterowego profilu Kingi Dudy.

Tata mówi, że jak zostanie prezydentem, odda Oscara Amerykanom. Prawda jest ważniejsza od jakiejś tam nagrody z żółtej blachy - przytoczono wpis z Twittera.

Konto było jednak fałszywe i nie prowadziła go Kinga Duda. Po emisji programu w internecie wywiązała się prawdziwa burza, a prawicowi komentatorzy sugerowali nawet, że córka kandydata PiS powinna wytoczyć proces Lisowi i Karolakowi. Niedługo po zakończeniu programu głos zabrali obaj panowie. Publicysta i aktor przeprosili za przypisanie Kindze Dudzie wpisów przytoczonych w programie.

Choć już minęły prawie dwa miesiące od wyborów, Tomasz Karolak postanowił jeszcze raz publicznie przeprosić za kompromitującą sytuację. Do sprzedaży właśnie trafił nowy numer "W Sieci". "Sorry za atak na Dudę" - głosi napis na okładce. Tygodnik zachęca do lektury wywiadem z aktorem, który jest "twardą rozmową o programie Lisa, o Kaczyńskich, Dudzie, Komorowskim i Tusku".

amelka

Pobierz nową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (2)
Tomasz Karolak przeprasza za wpadkę z cytowaniem fałszywego konta córki prezydenta. "Sorry za atak na Dudę"
Zaloguj się
 • fanizymiko

  Oceniono 14 razy 10

  Karolak "przepraszający" w prawicowych zaczadzonych PiSemkach....

  Zachciało mu się "robić politykę' no to na własną prośbę wpadł w gowno:))

 • Gość: ON

  Oceniono 20 razy 8

  Mówi się Przepraszam, prostaku bez talentu!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX