Gosia Andrzejewicz opublikowała nowe zdjęcie syna. I afera. "To dziecko jest ZA DUŻE", "Okłamujesz nas?"

Wokalistka niespełna dwa tygodnie temu została po raz pierwszy mamą. Zdjęcia syna, Mateusza, chętnie publikuje w sieci. Do tej kolekcji doszło kolejne, fotka jej pierworodnego w foteliku samochodowym. Wśród internautów wywołało prawdziwą burzę.

Gosia Andrzejewicz chętnie dokumentowała przebieg ciąży na swoim profilu facebookowym. Na początku lipca urodziła zdrowego syna, o czym nie omieszkała poinformować zniecierpliwionych fanów. Niedawno w sieci opublikowała kolejne zdjęcie, na którym dwutygodniowy Mateuszek siedzi w samochodowym foteliku.

Elegancik w nosidełku :) - podpisała fotkę.

Screen z Facebook.comFacebook.com/gosiaofficial

Elegancki strój malucha jednak nie został dostrzeżony. Fani piosenkarki zauważyli, że dziecko na zdjęciu jest za duże, jak na dwutygodniowego noworodka:

Coś duży ten elegancik ;)
Gosiu!!! Czy Ty nas okłamujesz? Dlaczego Mateusz jest już taki duży? I dlaczego kilkutygodniowe dziecko siedzi? Zawiodłem się Małgorzato...
Gosiu, a czy Mateuszek potrafi już pierwiastkować? Z tego co widzę rozwija się w bardzo szybkim tempie - brzmiały komentarze fanów.

Jednak, gdy się przyjrzeć perspektywie, z jakiej zostało zrobione zdjęcie, można zobaczyć, że mały Mateuszek nie siedzi, a leży w nosidełku. Spostrzegawczy fani zwrócili na to uwagę:

Przecież on leży w nosidełku, tylko foto tak zrobione, że inaczej wygląda
Widać, że to noworodek! Tak jak mówi któraś z dziewczyn - po rączkach i nóżkach można rozpoznać

Gosia nie skomentowała całego zamieszania.

amelka

Pobierz nową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS