Książę Filip do fotografa: ''Zróbże to pie***e zdjęcie''. Pałac odmawia komentarza. I tak najlepsza jest reakcja księcia Williama

"Zróbże to pie***e zdjęcie" - krzyknął wyraźnie rozdrażniony książę Filip do fotografa. Całe zajście zarejestrowały kamery.

Książę Filip wraz z księciem Williamem gościli w Klubie RAF przy okazji inauguracji uroczystych obchodów 75. rocznicy Bitwy o Anglię. W trakcie wydarzenia doszło do nieprzyjemnego incydentu. Jednym z punktów programu było wspólne zdjęcie wszystkich honorowych gości, jednak przygotowania do finalnego ujęcia okazały się trwać zbyt długo dla 94-letniego księcia Filipa. Ten po kilku chwilach wybuchnął:

Zróbże no to pie***e zdjęcie - krzyknął książę Filip do fotografa.
<< ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ Z UROCZYSTOŚCI >>

Całą sytuację zarejestrowały kamery, a zaraz potem błyskawicznie podchwyciły media. O incydencie pisały zarówno portale internetowe na Wyspach, jak i amerykańskie, które z reguły nie poświęcają życiu brytyjskiej aż tyle uwagi. Choć raczej za Oceanem skupiono się na reakcji księcia Williama - czyli uroczym, choć nieco zakłopotanym, uśmiechu.

Książę WilliamPlotek.tv

Książę WilliamPlotek.tv

Największy brytyjski portal internetowy "Daily Mail" kontaktował się z rzecznikiem Pałacu Buckingham, jednak ten - jak podano - odmówił komentarza w tej sprawie.

To już nie pierwszy raz, gdy książę Filip nie potrafił zapanować nad swoimi emocjami. Na początku czerwca razem z królową Elżbietą zaszczycili swoją obecnością słynne wyścigi konne na torze w Epsen. Jedną z atrakcji był koncert kwartetu smyczkowego, który, delikatnie mówiąc, nie spodobał się Filipowi i książę dał temu wyraz.

karo

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

POLUB NAS