Ola Kwaśniewska jest ostatnio wierna luźnym ubraniom. Nie zrobiła wyjątku. Ale pomysły na stylizacje chyba już się kończą

To już kolejna oficjalna impreza z udziałem Aleksandry Kwaśniewskiej. Na imprezie Raffaello zachwyciła nas oryginalną stylizacją. Tym razem też zaskoczyła, ale wyjątkowo nudnym ubiorem.

Żona Kuby Badacha ostatnio częściej bywa na branżowych imprezach. Jej styl i gust zawsze pozostawały bez zarzutu. Nie inaczej było, gdy pod koniec czerwca pojawiła się na pokazie Raffaello. To było jej mocne wejście! Niestety, na hucznym otwarciu butiku Moliera 2 w Poznaniu, Kwaśniewska nie zachwyciła.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Na tę okazję wybrała zestaw złożony z białej bluzki i wzorzystych spodni-cygaretek. Stylizację uzupełniła o klasyczne, czarne szpilki i dyskretną biżuterię w postaci bransoletek i kolczyków. Ta prostota jednak nie powaliła nas na kolana. Doskonale wiemy, że Kwaśniewska potrafi zachwycić świetnymi stylizacjami, ale na otwarcie ekskluzywnego butiku ten zestaw wydaje nam się jednak zbyt zwyczajny.

Tak prezentowała się w czerwonym płaszczu na imprezie Raffaello:

 

amelka

Pobierz nową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS