Jennifer Lopez bez makijażu i bez stanika. Brzuch fajny? My patrzymy na pupę w leginsach. Szczęki w dół

Kim Kardashian ma najlepszą pupę w show-biznesie? Guzik prawda! Pierwsza ten tytuł zdobyła Jennifer Lopez, a gdy patrzymy na jej kształty w leginsach we wzór w panterkę, nie mamy wątpliwości, że korona wciąż należy do niej.
J.Lo ma lepsze pośladki od Kardashian! Jennifer Lopez nawet w dresach i wyciągniętym podkoszulku wygląda super Kim Kardashian ma najlepszą pupę w show-biznesie? Guzik prawda! Pierwsza ten tytuł zdobyła Jennifer Lopez, a gdy patrzymy na jej kształty w leginsach we wzór w panterkę, nie mamy wątpliwości, że korona wciąż należy do niej. Jennifer Lopez nawet w dresach i wyciągniętym podkoszulku wygląda super. To wiemy już od dawna. A gdy założy nieco seksowniejszy, choć nadal sportowy strój? Leginsy w panterkę i T-shirt (a pod nim tylko krótki sportowy top) zawiązany na supełek tak, by odsłonić umięśniony brzuch, zdały egzamin celująco. Piosenkarka nie miała makijażu i ułożonych przez fryzjera włosów, a prezentowała się równie ponętnie, co w wyjściowej sukni na czerwonym dywanie. W tym niezobowiązującym looku paparazzi spotkali gwiazdę w Southampton, gdzie spotkała się z partnerem, Casperem Smartem. On nie mógł oderwać od niej wzroku. My również! Szczególnie od słynnej krągłej pupy, która w leginsach podkreślona była maksymalnie. Dla przypomnienia, tak Lopez wygląda na salonach. Jak widać, jej codzienne stylizacje są równie sexy!

Jennifer Lopez nawet w dresach i wyciągniętym podkoszulku wygląda super. To wiemy już od dawna. A gdy założy nieco seksowniejszy, choć nadal sportowy strój? Leginsy w panterkę i T-shirt (a pod nim tylko krótki sportowy top) zawiązany na supełek tak, by odsłonić umięśniony brzuch, zdały egzamin celująco. Piosenkarka nie miała makijażu i ułożonych przez fryzjera włosów, a prezentowała się równie ponętnie, co w wyjściowej sukni na czerwonym dywanie.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

W tym niezobowiązującym looku paparazzi spotkali gwiazdę w Southampton, gdzie spotkała się z partnerem, Casperem Smartem. On nie mógł oderwać od niej wzroku. My również! Szczególnie od słynnej krągłej pupy, która w leginsach podkreślona była maksymalnie.

Dla przypomnienia, tak Lopez wygląda na salonach. Jak widać, jej codzienne stylizacje są równie sexy!

 

aga

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem