Marina świętuje urodziny. Prezent od Wojciecha Szczęsnego? NAJLEPSZY. "Koniec świata! Będzie ślub!"

Wokalistka pokazała w sieci zdjęcia ze swoich 26. urodzin. Najbardziej interesująca jest biżuteria, która pojawiła się na jej palcu.

Marina Łuczenko 3 lipca skończyła 26 lat. Po powrocie z wakacji w Tajlandii, przyszła pora na imprezę w gronie przyjaciół, którą w warszawskim mieszkaniu wyprawiał jej Wojciech Szczęsny. Wszystko wskazuje na to, że najbardziej wyjątkowy prezent dostała właśnie od niego. Na Instagramie jednej z uczestniczek przyjęcia urodzinowego pojawiło się zdjęcie z Mariną prezentującą pierścionek. Podpis nie pozostawia żadnych wątpliwości - to nie jest zwykła biżuteria.

Marina ŁuczenkoInstagram.com

Koniec świata! Będzie ślub! - podpisała zdjęcie przyjaciółka gwiazdy.
<< ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ Z URODZIN >>

Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny zaczęli spotykać się w 2013 roku. Początkowo długo nie chcieli potwierdzić, że łączy ich coś więcej niż przyjaźń. Od kilku miesięcy na profilach w portalach społecznościowych regularnie dokumentują swój związek, pokazując zdjęcia z wakacji, wspólnych sesji przy pianinie, a ostatnio nawet sypialni. Wszystko wskazuje na to, że piłkarz i piosenkarka przenieśli swój związek na wyższy poziom. Gratulujemy!

A tak Marina i Wojciech spędzali wakacje w Tajlandii:

 

em

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS
Więcej o: