Kamilla Baar pierwszy raz po ślubie na salonach. ZACHWYCAJĄCA! Ten zestaw był strzałem w dziesiątkę

Kamilla Baar zachwyca nie tylko na polskich salonach. Aktorka podbija właśnie niemieckie czerwony dywany. I wygląda olśniewająco!
Kamilla Baar pierwszy raz po ślubie na salonach Ten zestaw był strzałem w dziesiątkę! Kamilla Baar jest ambasadorką marki Marc Cain, dlatego nie mogło jej zabraknąć na pokazie najnowszej kolekcji na berlińskim Fashion Week. Aktorka postawiła na żółty total look. Marynarka i spodnie w kolorze cytryny podkreśliły jej delikatną urodę. Do tego bardzo kobiece dodatki - elegancki szpilki z kokardkami i zgrabna kopertówka. Zestaw idealny? Mamy wrażenie, że tak! Przypomnijmy, że to pierwsze publiczne wyjście Baar po ślubie z prawnikiem Piotrem Kochańskim. Widać, że małżeństwo jej służy. Zgadzacie się?

Kamilla Baar jest ambasadorką marki Marc Cain, dlatego nie mogło jej zabraknąć na pokazie najnowszej ich kolekcji na berlińskim Fashion Weeku. Aktorka postawiła na żółty total look. Marynarka i spodnie w kolorze cytryny podkreśliły jej delikatną urodę. Do tego bardzo kobiece dodatki - elegancki szpilki z kokardkami i zgrabna kopertówka. Zestaw idealny? Mamy wrażenie, że tak!

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

To pierwsze publiczne wyjście Baar po ślubie z prawnikiem Piotrem Kochańskim. Widać, że małżeństwo jej służy, bo wygląda super. Zgodzicie się?

aga

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

Więcej o:
Komentarze (19)
Kamilla Baar pierwszy raz po ślubie na salonach. ZACHWYCAJĄCA! Ten zestaw był strzałem w dziesiątkę
Zaloguj się
 • woal

  Oceniono 50 razy 32

  a właśnie, że wygląda okropnie

 • Gość: JA

  Oceniono 48 razy 30

  też uważam, że wygląd baaaardzo niekorzystnie! Ani ubrana, ani uczesana, ani pomalowana i bardzo zmęczona. Jak sprzątaczka w PRL-u.

 • rabarbara

  Oceniono 19 razy 17

  Redaktor niedowidzi?

 • Gość: Edek

  Oceniono 13 razy 13

  Czym sie tu zachwycac?

 • gretagarbo

  Oceniono 15 razy 13

  Zachwycającego to ja w niej nic nie widzę, tylko tyle, że jest szczupła. A czy małżeństwo jej służy to okaże się za jakiś czas!

 • Gość: gol

  Oceniono 20 razy 12

  Brzydka ale z kasą, ale bez klasy

 • Gość: jagodka

  Oceniono 14 razy 8

  Pasztet a nie zachwycająca

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX