Kamilla Baar pierwszy raz po ślubie na salonach. ZACHWYCAJĄCA! Ten zestaw był strzałem w dziesiątkę

Kamilla Baar zachwyca nie tylko na polskich salonach. Aktorka podbija właśnie niemieckie czerwony dywany. I wygląda olśniewająco!
Kamilla Baar pierwszy raz po ślubie na salonach Ten zestaw był strzałem w dziesiątkę! Kamilla Baar jest ambasadorką marki Marc Cain, dlatego nie mogło jej zabraknąć na pokazie najnowszej kolekcji na berlińskim Fashion Week. Aktorka postawiła na żółty total look. Marynarka i spodnie w kolorze cytryny podkreśliły jej delikatną urodę. Do tego bardzo kobiece dodatki - elegancki szpilki z kokardkami i zgrabna kopertówka. Zestaw idealny? Mamy wrażenie, że tak! Przypomnijmy, że to pierwsze publiczne wyjście Baar po ślubie z prawnikiem Piotrem Kochańskim. Widać, że małżeństwo jej służy. Zgadzacie się?

Kamilla Baar jest ambasadorką marki Marc Cain, dlatego nie mogło jej zabraknąć na pokazie najnowszej ich kolekcji na berlińskim Fashion Weeku. Aktorka postawiła na żółty total look. Marynarka i spodnie w kolorze cytryny podkreśliły jej delikatną urodę. Do tego bardzo kobiece dodatki - elegancki szpilki z kokardkami i zgrabna kopertówka. Zestaw idealny? Mamy wrażenie, że tak!

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

To pierwsze publiczne wyjście Baar po ślubie z prawnikiem Piotrem Kochańskim. Widać, że małżeństwo jej służy, bo wygląda super. Zgodzicie się?

aga

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem