"Góral" i Olga Kaczyńska rozstali się. Jest oświadczenie modela. "To najlepsza decyzja w życiu"

Kompletnie zaskoczyli tym swoich fanów. Jeszcze niedawno śniadania do łóżka i mnóstwo wspólnych selfie. Teraz okazało się, że to koniec.
"Góral" i Olga Kaczyńska rozstali się Jest oficjalne potwierdzenie Kompletnie zaskoczyli tym swoich fanów. Jeszcze niedawno śniadania do łóżka i mnóstwo wspólnych selfie. Teraz okazało się, że to koniec. Ich miłość była gwałtowna, płomienna i... krótka. Olga Kaczyńska i Mateusz "Góral" Jarzębiak rozstali się. Jarzębiak potwierdził to w specjalnym oświadczeniu, jakie nagrał specjalnie dla stacji TVN. Nie była to ustawka, jak każdy sądzi. Był to prawdziwy związek. Wyszło jak wyszło. W życiu się podejmuje różne decyzje, jedne są lepsze, drugie są gorsze. Ta mogła się okazać najlepsza w naszym życiu, ale o tym się przekonam. Na chwilę obecną z nikim się nie spotykam, nie mam żadnej dziewczyny, jak to każdy twierdził, jak to pojawiły się plotki. Skupiam się głównie na pracy. Teraz jestem w Istambule, tutaj mam masę pracy, powiększam swoje portfolio przez tę pracę i myślę, że to jest jakaś przepustka, by pójść dalej w świat i reprezentować godnie Polskę i Podhale. Olga Kaczyńska jak dotąd nie skomentowała rozstania z przystojnym "Góralem". O ich miłości usłyszeliśmy w listopadzie ubiegłego roku. Oboje brali udział w różnych edycjach "Top Model", ona nawet zwyciężyła w 2. edycji. Fanów regularnie bombardowali na Instagramie wspólnymi zdjęciami. Jakiś czas temu zdjęcia zniknęły - zarówno z konta Olgi, jak i "Górala". Na jego koncie pojawiło się za to zdjęcie z 23-letnią modelką Aleksandrą Wieczorek i od razu wywołało falę spekulacji o kryzysie w związku. "Góral" nie rozwiał wtedy wątpliwości, napisał tylko: Czy to robię, czy nie robię, i z kim to robię, jeśli robię to moja sprawa i tej osoby. Teraz już wiemy, że spekulacje były uzasadnione. A jeszcze niedawno oboje byli gośćmi Kingi Rusin w "DD TVN" i zapewniali o swoim uczuciu.

Ich miłość była gwałtowna, płomienna i... krótka. Olga Kaczyńska i Mateusz "Góral" Jarzębiak rozstali się. Jarzębiak potwierdził to w specjalnym oświadczeniu, jakie nagrał specjalnie dla stacji TVN.

Nie była to ustawka, jak każdy sądzi. Był to prawdziwy związek. Wyszło jak wyszło. W życiu się podejmuje różne decyzje, jedne są lepsze, drugie są gorsze. Ta mogła się okazać najlepsza w naszym życiu, ale o tym się przekonam. Na chwilę obecną z nikim się nie spotykam, nie mam żadnej dziewczyny, jak to każdy twierdził, jak to pojawiły się plotki. Skupiam się głównie na pracy. Teraz jestem w Istambule, tutaj mam masę pracy, powiększam swoje portfolio przez tę pracę i myślę, że to jest jakaś przepustka, by pójść dalej w świat i reprezentować godnie Polskę i Podhale.

Olga Kaczyńska jak dotąd nie skomentowała rozstania z przystojnym "Góralem".

Mateusz Jarzębiak i Olga Kaczyńska Kapif

O ich miłości usłyszeliśmy w listopadzie ubiegłego roku. Oboje brali udział w różnych edycjach "Top Model", ona nawet zwyciężyła w 2. edycji. Fanów regularnie bombardowali na Instagramie wspólnymi zdjęciami. Jakiś czas temu zdjęcia zniknęły - zarówno z konta Olgi, jak i "Górala". Na jego koncie pojawiło się za to zdjęcie z 23-letnią modelką Aleksandrą Wieczorek i od razu wywołało falę spekulacji o kryzysie w związku. "Góral" nie rozwiał wtedy wątpliwości, napisał tylko:

Czy to robię, czy nie robię, i z kim to robię, jeśli robię to moja sprawa i tej osoby.

Teraz już wiemy, że spekulacje były uzasadnione. A jeszcze niedawno oboje byli gośćmi Kingi Rusin w "DD TVN" i zapewniali o swoim uczuciu.

alex

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

POLUB NAS