Blake Lively nie jest już blondynką! "Wiem, zrobiłam coś szalonego"

Aktorka przez lata była wierna jasnemu odcieniowi blondu. Teraz zaskoczyła nowym kolorem.
Blake Lively nie jest już blondynką! "Wiem, zrobiłam coś szalonego". Aktorka zaskoczyła nowym kolorem włosów Blake Lvely w czasie ciąży zrezygnowała z farbowania włosów i nie przejmowała się widocznymi ciemniejszymi odrostami. Teraz postanowiła zmienić coś w swoim wyglądzie i można powiedzieć, że pozwoliła sobie na trochę szaleństwa. Gwiazda ma teraz brązowe włosy! W nowym kolorze pokazała się na Instagramie. W podpisie do zdjęcia aktorka dała do zrozumienia, co myśli o swojej decyzji. Brunetki mają więcej zabawy! Wiem, że to szaleństwo - napisała. Nam Blake w takiej wersji bardzo się podoba. A jakie jest Wasze zdanie?

Blake Lvely w czasie ciąży zrezygnowała z farbowania włosów i nie przejmowała się widocznymi ciemniejszymi odrostami. Teraz postanowiła zmienić coś w swoim wyglądzie i można powiedzieć, że pozwoliła sobie na trochę szaleństwa. Blake Lively ma teraz brązowe włosy! W nowym kolorze pokazała się na Instagramie.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

W podpisie do zdjęcia aktorka dała do zrozumienia, co myśli o swojej decyzji.

Brunetki mają więcej zabawy! Tak, też wiem, że to szaleństwo - napisała.

Nam Blake w takiej wersji zdecydowanie się podoba. A jakie jest Wasze zdanie, czy w tym szaleństwie jest metoda? Zagłosujcie w sondzie.

Blake nie pierwszy raz poddaje ocenie internautów swoje zmiany wizerunkowe. Tak na Instagramie radziła w sprawie stylizacji:

 

em

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

POLUB NAS
Jak podoba Wam się nowa fryzura Blake Lively?
Więcej o: