Kourtney Kardashian pierwszy raz po rozstaniu. Wspierały ją Khloe i Kim. W najciaśniejszych kreacjach, jakie miały

Najstarsza Kardashianka w poniedziałek zakończyła związek ze Scottem Disickiem, po tym jak media obiegły jego zdjęcia z wakacji z byłą dziewczyną. Kourtney nie zamknęła się jednak w domu, a w trudnych chwilach może liczyć na wsparcie sióstr.
Kourtney Kardashian po rozstaniu Wspierały ją Khloe i Kim. W najciaśniejszych kreacjach, jakie miały Najstarsza Kardashianka w poniedziałek zakończyła związek ze Scottem Disickiem, po tym jak media obiegły jego zdjęcia z wakacji z byłą dziewczyną. Kourtney nie zamknęła się jednak w domu, a w trudnych chwilach może liczyć na wsparcie sióstr. Kourtney Kardashian nadal nie skomentowała oficjalnie informacji o rozstaniu z Disickiem, z którym wychowuje trójkę dzieci, ale jeśli wierzyć doniesieniom amerykańskich mediów, czułości z byłą dziewczyną, na których został przyłapany, ostatecznie wyczerpały jej cierpliwość. Scott w obawie przed konfrontacją ma nie odbierać telefonów od żadnej z członkiń rodziny Kardashian-Jenner i dobrze bawić się w Los Angeles. Miło czas spędza również Kourtney, która może liczyć na wsparcie sióstr. Pocieszanie w wydaniu Kardashianek wygląda zupełnie tak, jak sobie wyobrażacie: seksowne stroje i mnóstwo selfie. Siostry, w ramach pracy nad planie reality-show "Z kamerą u Kardashianów", wybrały się do restauracji meksykańskiej w Kalifornii. Wcześniej na Instagram Kourtney trafiło zdjęcie ze wspólnego treningu. Kourtney, Kim i Khloe ubrały się w białe seksowne stroje podczas "misji ratunkowej" młodszych sióstr. Kourtney robiła dzielną minę, a nawet próbowała się uśmiechać - komentuje "Daily Mail". Media już wcześniej doceniły postawę Kim w sytuacji kryzysowej. Zaraz po wybuchnięciu skandalu ze zdjęciami, celebrytka zabrała do Nowego Jorku najstarszego syna Kourtney, Masona. Na Instagramie pokazała, jak chłopiec spędza czas z Nori i córką Scotti'ego Pippena, Sophią.

Kourtney Kardashian nadal nie skomentowała oficjalnie informacji o rozstaniu z Disickiem, z którym wychowuje trójkę dzieci, ale jeśli wierzyć doniesieniom amerykańskich mediów, czułości z byłą dziewczyną, na których został przyłapany, ostatecznie wyczerpały jej cierpliwość. Scott w obawie przed konfrontacją ma nie odbierać telefonów od żadnej z członkiń rodziny Kardashian-Jenner i dobrze bawić się w Los Angeles.

Miło czas spędza również Kourtney, która może liczyć na wsparcie sióstr. Pocieszanie w wydaniu Kardashianek wygląda zupełnie tak, jak sobie wyobrażacie: seksowne stroje i mnóstwo selfie. Siostry, w ramach pracy nad planie reality-show "Z kamerą u Kardashianów", wybrały się do restauracji meksykańskiej w Kalifornii. Wcześniej na Instagram Kourtney trafiło zdjęcie ze wspólnego treningu.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>
Kourtney, Kim i Khloe ubrały się w białe seksowne stroje podczas "misji ratunkowej" młodszych sióstr. Kourtney robiła dzielną minę, a nawet próbowała się uśmiechać - komentuje "Daily Mail".

Media już wcześniej doceniły postawę Kim w sytuacji kryzysowej. Zaraz po wybuchnięciu skandalu ze zdjęciami, celebrytka zabrała do Nowego Jorku najstarszego syna Kourtney, Masona. Na Instagramie pokazała, jak chłopiec spędza czas z Nori i córką Scotti'ego Pippena, Sophią.

Sophia Pippen, Mason Disick, North WestInstagram.com/kimkardashian

em

Kim Kardashian