Mila Kunis i Ashton Kutcher wesele urządzili w ogrodzie. "Ceremonia była luksusowa i elegancka". Szczegóły

4 lipca to nie tylko narodowe święto Amerykanów. Ta data to również wielki dzień dla pary hollywoodzkich aktorów, którzy powiedzieli sobie "tak". Zagraniczne media ujawniają szczegóły ceremonii.

Mila Kunis i Ashton Kutcher zaręczyli się rok temu, a w październiku przywitali na świecie pierwsze dziecko. Jak donoszą zagraniczne media, szczęśliwa para hucznie świętowała swoje wesele 4 lipca, w Dzień Niepodległości USA. W ceremonii uczestniczyła także ich kilkumiesięczna córka, Wyatt. Znane są już detale tego szczególnego dnia:

Wesele było w stylu garden party. Eleganckie duże namioty rozstawione w ogrodzie były pełne gości. Mila i mała Wyatt miały białe sukienki, które były prawie takie same. Na ceremonię zaproszono tylko najbliższą rodzinę i znajomych. Zawarcie związku małżeńskiego para świętowała w posiadłości Oak Gleen w stanie Kalifornia - informuje brytyjski "Daily Mail".

Z kolei amerykański serwis "Us Weekly" donosi, że zarówno ślub, jak i wesele było bardzo luksusowe i kosztowne.

Oboje chcieli mieć dopięte wszystko na ostatni guzik. Ale starali się wszystko utrzymać w tajemnicy, aby nie mieć wokół ceremonii szumu medialnego. Dlatego goście o miejscu ślubu dowiedzieli się na dobę przed wydarzeniem. Luksusowe namioty rozstawione w ogrodzie robiły duże wrażenie - możemy przeczytać w relacji "tajnego" źródła serwisu.

Informator portalu zdradził także, jak ubrana była para młoda:

Jeden z gości dokładnie opowiedział nam, jak wyglądała Kunis w tym dniu. A wyglądała przepięknie, na tę wyjątkową okazję wybrała białą suknię z tiulem. Włosy miała związany w ciasny kok. Natomiast pan młody założył elegancki, ciemny garnitur z muszką. Ich córka Wyatt wydawała się bardzo spokojna i nie płakała. A w białej rozkloszowanej sukience wyglądała uroczo.

Przypomnijmy, że dla Mili Kunis to pierwsze małżeństwo, dla Ashtona Kutchera drugie. Jego małżeństwo z Demi Moore trwało 6 lat, rozwiedli się w 2013 roku.

amelka

Pobierz nową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS