"Aniołki Napieralskiego" wracają. Była muzyka i rozbierana sesja, a teraz? Nowe fryzury i projekt

Pamiętacie jeszcze dwie piękne bliźniaczki, które uatrakcyjniały kampanię prezydencką Grzegorza Napieralskiego? Anita i Edyta Zabroś wracają - z kanałem na Youtube.

Anita i Edyta Zabroś mają 27 lat. Polska poznała je w 2010 roku, gdy piękne bliźniaczki pojawiły się obok Grzegorza Napieralskiego w jego kampanii prezydenckiej. Choć kandydat lewicy uplasował się dopiero na 3. miejscu, to jednak jego "Aniołki" dostały zastrzyk popularności.

Nasi znajomi pomagali tworzyć jego kampanię. To z ich strony padł pomysł, byśmy wypromowały swoją piosenką pana Grzegorza, a przy okazji... również siebie - mówiły w rozmowie z "CKM".


<< ZOBACZ ZDJĘCIA SIÓSTR ZABROŚ >>

Po fiasku SLD w wyborach prezydenckich "Aniołki Napieralskiego" zmieniły front i w wyborach samorządowych kandydowały z ramienia zdecydowanie prawicowej Polski Patriotycznej. Co ciekawe, partii nie przeszkadzał ani romans z lewicą, ani nawet okładka w piśmie dla panów.


"Aniołki Napieralskiego": Kandydowałyśmy "dla... przez plotek_tv

Wymiary 84/62/86, blond włosy i śliczne twarze utorowały siostrom bowiem drogę na okładkę "CKM". Odważna sesja odbiła się szerokim echem, jednak siostry Zabroś ostatecznie zadeklarowały, że będą rozwijały swoją karierę muzyczną. Jako 2sisters zaczęły współpracę z zespołem Monopol (usłyszycie je np. w utworze "Jedna Noc"). Potem jednak, jak informuje Eska.pl, zaczęły się podpisywać jako Anita i Edyta i rozpoczęły nowy etap w swojej twórczości: eksperymenty z dubstepem.

Anita i Edyta Zabroś nie trafiły na pierwsze miejsca list przebojów, może jednak uda im się wskoczyć na szczyty rankingu Youtube, bowiem śliczne bliźniaczki właśnie rozkręcają swój kanał z poradami lifestyle'owymi o nazwie 2Beauty.

karo

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

POLUB NAS