Kourtney i Scott wrócą do siebie? "Kiedy będzie chciał, odzyska ją". Na razie nie odbiera telefonów i "cieszy się życiem singla". Nowe fakty

Kourtney Kardashian i ojciec trójki jej dzieci rozstali się w poniedziałek po 9 latach związku. Najstarsza Kardashianka wybaczała mu w tym czasie wiele, ale zdjęcia z byłą dziewczyną na wakacjach we Francji przelały czarę goryczy. Teraz wypływają nowe informacje o związku celebryckiej pary.
Kourtney i Scott wrócą do siebie? "Kiedy będzie chciał, odzyska ją". Na razie "cieszy się życiem singla" Kourtney Kardashian i ojciec trójki jej dzieci rozstali się po dziewięciu latach związku. Najstarsza Kardashianka wybaczyła swojemu partnerowi naprawdę wiele, ale ostatnie wydarzenia sprawiły, że postanowiła zakończyć tę relację. Teraz na jaw wypływają nowe informacje o związku celebryckiej pary. Plotki o kryzysie u Kourtney Kardashian i Scotta Disicka pojawiały się regularnie niemal przez cały czas trwania ich związku. Do tej pory celebrytka znosiła jego problemy z alkoholem i zamiłowanie do imprez, ale w końcu straciła cierpliwość. Zdjęcia z byłą dziewczyną, stylistką Chloe Bartoli, z którą Disick bez skrępowania wymieniał czułości na wakacjach we Francji wszystko zmieniły. Kourtney miała poczuć się "upokorzona" i wysłać smsa, w którym poinformowała partnera, że ma nie wracać do domu. Jeśli wierzyć doniesieniom amerykańskich mediów, Disick nadal ostro imprezuje i cieszy się z odzyskanego statusu singla. Ma przy tym dosyć nonszalanckie podejście do całej sprawy "zerwania". Scott jest przekonany, że odzyska Kourtney, kiedy będzie tego chciał. Nie uważa, żeby jej ostatnia decyzja definitywnie zakończyła temat związku - twierdzi źródło Hollywoodlife.com. Kourtney oficjalne sprawy jeszcze nie skomentowała, ale nie jest tajemnicą, że związek z Disickiem nie należał do najłatwiejszych. Cały świat mógł zobaczyć w reality show "Z kamerą u Kardashianów" jego okropną reakcję na wieści o trzeciej ciąży Kourtney. Ciągle łapiesz mnie na te dzieci. Nie mogę znieść więcej odpowiedzialności - wybuchł przed kamerami. Również za sprawą rodzinnego reality show mogliśmy się dowiedzieć, że Kourtney i Scott mają oddzielne sypialnie w swojej rezydencji. Co ciekawe, z reguły chętna do dzielenia się prywatnością rodzina Kardashian, na razie milczy. Między młotem a kowadłem miała znaleźć się Khloe, która od lat przyjaźni się z Disickiem. Młodsza siostra Kourtney ma być zasmucona, że były partner jej starszej siostry zerwał kontakt z całą rodziną. Scott ignoruje telefony Kourtney i pozostałych członków rodziny, którzy próbują ściągnąć go do Los Angeles, by zmierzył się z problemami i porozmawiał z Kourtney twarzą w twarz - donosi Hollywoodlife.com. Wszystko wskazuje na to, że afera tak szybko się nie zakończy, a spekulacji i sensacyjnych doniesień w tej sprawie na pewno usłyszmy jeszcze sporo.

Plotki o kryzysie u Kourtney Kardashian i Scotta Disicka pojawiały się regularnie niemal przez cały czas trwania ich związku. Do tej pory celebrytka znosiła jego problemy z alkoholem i zamiłowanie do imprez z anielską cierpliwością, ale do czasu. Zdjęcia z byłą dziewczyną, stylistką Chloe Bartoli, z którą Disick bez skrępowania wymieniał czułości na wakacjach w południowej Francji wszystko zmieniły. Kourtney miała poczuć się "upokorzona" i wysłać smsa, w którym poinformowała byłego już partnera, że nie ma po co wracać do domu.

l02/14/2011 - Kourtney Kardashian, Scott Disick - The Black Keys in Concert at Marquee Nightclub in Las Vegas - February 14, 2011 - Backstage - Marquee Nightclub and Dayclub at the Cosmopolitan Las Vegas - Las Vegas, NV, USA - Keywords:  Orientation: Portrait Face Count: 1 - False - Photo Credit: PRN / PR Photos - Contact (1-866-551-7827) - Portrait Face Count: 1

PR Photos

Disick, jeśli wierzyć doniesieniom amerykańskich mediów, póki co takiego zamiaru nie ma, nadal ostro imprezuje i cieszy się z odzyskanego statusu singla. Ma przy tym dosyć nonszalanckie podejście do całej sprawy "zerwania".

Scott jest przekonany, że odzyska Kourtney, kiedy będzie tego chciał. Nie uważa, żeby jej zerwanie ostatecznie zakończyło temat. Mimo że korzysta teraz z życia singla, jego ego jest tak kolosalne, że myśli, że ją odzyska, kiedy jemu będzie to pasować - twierdzi źródło Hollywoodlife.com.

Kourtney oficjalne sprawy jeszcze nie skomentowała, ale żadną tajemnicą nie jest, że związek z Disickiem nie należał do najłatwiejszych. Cały świat mógł zobaczyć w reality show "Z kamerą u Kardashianów" jego nie najlepszą reakcję na wieści o trzeciej ciąży Kourtney.

Ciągle łapiesz mnie na te dzieci. Nie mogę znieść więcej odpowiedzialności - wybuchł przed kamerami.

Również za sprawą rodzinnego reality show mogliśmy się dowiedzieć, że Kourtney i Scott mają oddzielne sypialnie w swojej rezydencji.

Co ciekawe, z reguły chętna do dzielenia się prywatnością rodzina Kardashian-Jenner, na razie konsekwentnie milczy. Między młotem a kowadłem miała znaleźć się Khloe, która od lat przyjaźni się z Disickiem. Młodsza siostra Kourtney ma być zasmucona, że były partner jej starszej siostry zerwał kontakt z całą rodziną. Niektóre publikacje donosiły nawet, że przyjaciółka wybiera się do Europy "przywieźć z powrotem" niepokornego przyjaciela. Zdanie miała zmienić również Kourtney, która chciałaby załatwić sprawę w dorosły sposób.

Scott ignoruje telefony Kourtney i pozostałych członków rodziny, którzy próbują ściągnąć go do Los Angeles, by zmierzył się z problemami i porozmawiał z Kourtney twarzą w twarz - donosi Hollywoodlife.com.

Wszystko wskazuje na to, że afera tak szybko się nie zakończy, a spekulacji i sensacyjnych doniesień w tej sprawie na pewno sporo jeszcze usłyszymy.

em

Więcej o:
Komentarze (1)
Kourtney i Scott wrócą do siebie? "Kiedy będzie chciał, odzyska ją". Na razie nie odbiera telefonów i "cieszy się życiem singla". Nowe fakty
Zaloguj się
  • astreblue

    Oceniono 6 razy 4

    co za dupek... żeby się nie zdziwił, kiedy pokaże mu drzwi i da kopa w dupę. idealny przykład fatalnego materiału na długoletniego partnera i ojca.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX