Joanna Krupa w basenie. NAGO. Fani: Co twój mąż myśli o takich zdjęciach?! Odpowiedziała

Były już zdjęcia w bardzo skąpych kreacjach, jeszcze skąpszym bikini oraz kąpiel topless w basenie. Teraz czas na całkowicie nagą fotkę prosto z wody.
Joanna Krupa w basenie Co twój mąż myśli o takich zdjęciach?! Były już zdjęcia w bardzo skąpych kreacjach, jeszcze skąpszym bikini oraz kąpiel topless w basenie. Teraz czas na całkowicie nagą fotkę prosto z wody. Joanna Krupa chętnie eksponuje swoją zgrabną sylwetkę, nie tylko w obcisłych kreacjach. Jej wdzięki w całej okazałości mogliśmy już podziwiać w wielu sesjach zdjęciowych. Niedawno także papparazzi sfotografowali ją, gdy oddawała się kąpieli w oceanie topless. Jesteście spragnieni kolejnych gorących zdjęć Dżoany? Modelka nie zawodzi swoich fanów i opublikowała kolejną seksowną fotkę. Wróciłam do domu i od razu wskoczyłam do wody - poinformowała. Z hashtagów możemy się dowiedzieć m.in., że autorem zdjęcia jest mąż modelki, Romain Zaigo, a kąpiel w basenie to relaks przed dalszą pracą: Upał, lato, szybka przerwa, słońce, bez filtra Internauci chętnie komplementowali ciało modelki, a niektórzy sugerowali, że liczą na zdjęcie "z przodu": Czy możesz odwrócić się na plecy? Aśka... piękna. Bez gatek też. Seksowna fotografia pojawiła się także na Facebooku Krupy. Tu fani równie chętnie udzielali się w komentarzach. Co twój mąż myśli o takich zdjęciach? - zapytał jeden z nich. Krupa nie dała zbić się z tropu i od razu odpowiedziała: On je zrobił. Inni natomiast od razu przeszli do "konkretów": O ku**a! Co za pupa! Chcemy więcej - możemy przeczytać pod zdjęciem. Sezon letni już w pełni więc czujemy, że to nie koniec gorących ujęć ;)

Joanna Krupa chętnie eksponuje swoją zgrabną sylwetkę, nie tylko w obcisłych kreacjach. Jej wdzięki w całej okazałości mogliśmy już podziwiać w wielu sesjach zdjęciowych. Niedawno także papparazzi sfotografowali ją, gdy oddawała się kąpieli w oceanie topless. Jesteście spragnieni kolejnych gorących zdjęć Dżoany? Modelka nie zawodzi swoich fanów i opublikowała kolejną seksowną fotkę.

Wróciłam do domu i od razu wskoczyłam do wody - poinformowała.

Z hashtagów możemy się dowiedzieć m.in., że autorem zdjęcia jest mąż modelki, Romain Zaigo, a kąpiel w basenie to relaks przed dalszą pracą:

Upał, lato, szybka przerwa, słońce, bez filtra

Joanna KrupaInstagram.com/joannakrupa

<< ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ >>

Internauci chętnie komplementowali ciało modelki, a niektórzy sugerowali, że liczą na zdjęcie "z przodu":

Czy możesz odwrócić się na plecy?
Aśka... piękna. Bez gatek też.

Seksowna fotografia pojawiła się także na Facebooku Krupy. Tu fani równie chętnie udzielali się w komentarzach.

Co twój mąż myśli o takich zdjęciach? - zapytał jeden z nich.

Krupa nie dała zbić się z tropu i od razu odpowiedziała:

On je zrobił.

Inni natomiast od razu przeszli do "konkretów":

O ku**a!
Co za pupa!
Chcemy więcej - możemy przeczytać pod zdjęciem.

Sezon letni już w pełni więc czujemy, że to nie koniec gorących ujęć ;)

amelka

 

Joanna Krupa

 

POLUB NAS