Ben Affleck ma już nową partnerkę? Najpierw plotkowano o J.Lo, teraz o niej. "Zakochał się na planie"

Od ogłoszenia informacji o rozwodzie Bena Afflecka i Jennifer Garner minął niecały tydzień, a media już szukają aktorowi nowej dziewczyny. Kiedy plotka o byłej miłości, Jennifer Lopez, nie potwierdziła się, padło na koleżankę z planu ostatniego filmu gwiazdora.
Ben Affleck ma już nową partnerkę? Najpierw plotkowano o J.Lo, teraz o niej Od ogłoszenia informacji o rozwodzie Bena Afflecka i Jennifer Garner minął niecały tydzień, a media już szukają aktorowi nowej dziewczyny. Kiedy plotka o byłej miłości, Jennifer Lopez, nie potwierdziła się, padło na koleżankę z planu ostatniego filmu gwiazdora. Ben Affleck i Jennifer Garner w zeszłym tygodniu wystosowali wspólne oświadczenie do mediów, w którym, nie zdradzając wielu szczegółów, ogłosili, że po dziesięciu latach małżeństwa postanowili się rozwieść. Dalsze spekulacje winą za rozpad małżeństwa obarczały Afflecka, którego "wiele wad" przez lata miało być przemilczanych przez media ze względu na "szacunek dla rodziny". O wiele śmielsze w sugestiach i doniesieniach media są teraz. Temat Jennifer Lopez powrócił już parę godzin po oświadczeniu. Byli narzeczeni mieli być w bliskim kontakcie, odkąd spotkali się na oscarowej gali i zaliczyli elektryzującą świat wymianę zdań. Wszyscy o nich rozmawiają i twierdzą, że to nieuniknione, że w pewnym czasie znów się zejdą - komentowało źródło "The Sun". Kolejne "źródła" szybko jednak dementowały te doniesienia, a media znalazły Affleckowi następną nową dziewczynę. Padło na Margot Robbie, z którą pracował na planie filmu "Suicide Squad". Miała mu wpaść w oko jeszcze w "Wilku z Wall Street". Podczas pracy na planie Ben rozwinął wobec Margot silne uczucia - donosił australijski tabloid "Woman's Day". Ale i te informacje zostały szybko zdementowane. Ben i Margot prawie wcale nie spędzali razem czasu na planie - twierdzi "Daily Mail Australia". Coś nam mówi, że na tym poszukiwania nowej dziewczyny dla Afflecka się nie skończą. Kogo obstawiacie następneg?

Ben Affleck i Jennifer Garner w zeszłym tygodniu wystosowali wspólne oświadczenie do mediów, w którym, nie zdradzając wielu szczegółów, ogłosili, że po dziesięciu latach małżeństwa postanowili się rozwieść. Dalsze spekulacje winą za rozpad małżeństwa obarczały Afflecka, którego "wiele wad" przez lata miało być przemilczanych przez media ze względu na "szacunek dla rodziny".

O wiele śmielsze w sugestiach i doniesieniach media są teraz. Temat Jennifer Lopez powrócił już parę godzin po oświadczeniu. Byli narzeczeni mieli być w bliskim kontakcie, odkąd spotkali się na oscarowej gali i zaliczyli elektryzującą świat wymianę zdań.

Wszyscy o nich rozmawiają i twierdzą, że to nieuniknione, że w pewnym czasie znów się zejdą - komentowało źródło "The Sun".

Kolejne "źródła" szybko jednak dementowały te doniesienia, a media znalazły Affleckowi następną nową dziewczynę. Padło na Margot Robbie, z którą pracował na planie filmu "Suicide Squad". Miała mu wpaść w oko jeszcze w "Wilku z Wall Street".

Podczas pracy na planie Ben rozwinął wobec Margot silne uczucia - donosił australijski tabloid "Woman's Day".

Ale i te informacje zostały szybko zdementowane.

Ben i Margot prawie wcale nie spędzali razem czasu na planie - twierdzi "Daily Mail Australia".

Coś nam mówi, że na tym poszukiwania nowej dziewczyny dla Afflecka się nie skończą. Kogo obstawiacie następnego? ;)

Zobacz też:

Ben Affleck i Jennifer Garner z dziećmi. Tak było jeszcze niedawno

 

em

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS