Borys Szyc wrócił do byłej dziewczyny? Na imprezę przyszedł z...

Jeśli wierzyć medialnym doniesieniom, Borys Szyc i Justyna Jeger-Nagłowska rozstali się na początku tego roku. W weekend pojawili się razem na imprezie - wygląda na to, że para znów jest razem.
Borys Szyc wrócił do byłej dziewczyny? Na imprezę przyszedł z... Jeśli wierzyć medialnym doniesieniom, Borys Szyc i Justyna Jeger-Nagłowska rozstali się na początku tego roku. W weekend pojawili się razem na imprezie - wygląda na to, że para znów jest razem. Na początki roku prasę obiegły doniesienia o tym, że aktor i współwłaścicielka marki produkującej ubrania dziecięce "Flawless" nie są już razem. Sprawę miał zakończyć aktor, który w styczniu wyjechał na samotne wakacje do Egiptu, a po powrocie usunął była dziewczynę ze znajomych na Facebooku. Wszystko wskazuje na to, że para znacznie ociepliła stosunki od tego czasu. W sobotę pojawili się na imprezie Kino Letnie Orange i choć nie pozowali wspólnie i nie okazywali sobie czułości na czerwonym dywanie, nie mogło być wątpliwości, że przyszli razem. W styczniu o rozstaniu pary pisał "Fakt". - Od jakiegoś czasu nie wiedział, co ze sobą zrobić. Postanowił się zdystansować, co z kolei nie spodobało się Justynie. Nie jest osobą, która będzie wiecznie czekać czy się prosić - twierdziło cytowane przez tabloid źródło "z otoczenia pary". Wygląda na to, że Szycowi i Jeger-Nagłowskiej udało się jednak do porozumienia.

Na początki roku prasę obiegły doniesienia o tym, że aktor i współwłaścicielka marki produkującej ubrania dziecięce "Flawless" nie są już razem. Sprawę miał zakończyć aktor, który w styczniu wyjechał na samotne wakacje do Egiptu, a po powrocie usunął była dziewczynę ze znajomych na Facebooku. Wszystko wskazuje na to, że para znacznie ociepliła stosunki od tego czasu. W sobotę pojawili się na imprezie Kino Letnie Orange i choć nie pozowali wspólnie i nie okazywali sobie czułości na czerwonym dywanie, nie mogło być wątpliwości, że przyszli razem.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

W styczniu o rozstaniu pary pisał "Fakt".

Od jakiegoś czasu nie wiedział, co ze sobą zrobić. Postanowił się zdystansować, co z kolei nie spodobało się Justynie. Nie jest osobą, która będzie wiecznie czekać czy się prosić - twierdziło cytowane przez tabloid źródło "z otoczenia pary".

Wygląda na to, że Szycowi i Jeger-Nagłowskiej udało się jednak do porozumienia.

Zobacz też:

Borys Szyc śpiewa świetnie. NAPRAWDĘ. A to dowód! Gorzej jednak z ruchami scenicznymi...

 

em

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS