Mila Kunis i Ashton Kutcher w ten weekend wzięli ślub! Tym razem media nie mają żadnych wątpliwości

Spekulacje o tym, że aktorska para zalegalizowała swój związek pojawiają się co najmniej od kilku miesięcy. Jeśli wierzyć doniesieniom amerykańskich mediów, do ceremonii miało dojść jednak "dopiero" w ten weekend.
Mila Kunis i Ashton Kutcher wzięli ślub Tym razem media nie mają żadnych wątpliwości Spekulacje o tym, że aktorska para zalegalizowała swój związek pojawiają się co najmniej od kilku miesięcy. Jeśli wierzyć doniesieniom amerykańskich mediów, do ceremonii miało dojść jednak "dopiero" w ten weekend. To nie pierwszy raz, kiedy zagraniczne media robią z Ashtona i Milii "państwa Kutcher". W słynnej już noworocznej wiadomości na piasku, tak siebie i ukochaną określił sam aktor, co wywołało pierwszą falę spekulacji. Za kolejne odpowiedzialna była obrączka, która nagle pojawiła się na palcu aktorki i jej enigmatyczne wypowiedzi w talk show. Ashton i Mila mieli jednak powiedzieć sobie "tak" dopiero w ten weekend. Ashton Kutcher i Mila Kunis są małżeństwem. Ceremonia miała miejsce w weekend - twierdzi magazyn "People" powołujący się na swoje źródło. Informację tę podchwyciły inne media przedstawiając sprawy w kategoriach definitywnych. Przedstawiciele żadnej ze stron nie wypowiedzieli się oficjalnie, ale wszystko wskazuje na to, że tym razem to już na serio ;)

To nie pierwszy raz, kiedy zagraniczne media robią z Ashtona i Milii "państwa Kutcher". W słynnej już noworocznej wiadomości na piasku, tak siebie i ukochaną określił sam aktor, co wywołało pierwszą falę spekulacji. Za kolejne odpowiedzialna była obrączka, która nagle pojawiła się na palcu aktorki i jej enigmatyczne wypowiedzi w talk show. Ashton i Mila mieli jednak powiedzieć sobie "tak" dopiero w ten weekend.

Ashton Kutcher i Mila Kunis są małżeństwem. Ceremonia miała miejsce w weekend - twierdzi magazyn "People" powołujący się na swoje źródło.

Informację tę podchwyciły inne media przedstawiając sprawy w kategoriach definitywnych. Przedstawiciele żadnej ze stron nie wypowiedzieli się oficjalnie, ale wszystko wskazuje na to, że tym razem to już na serio ;)

em

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS
Więcej o: