Filip Chajzer z humorem: Macie tak, że jak otwieracie paszport, to jest wam głupio? Bo ja tak. Padliśmy!

Lojalnie ostrzegamy: zanim TO zobaczycie, powinniście wziąć korepetycje z zachowania powagi.

Inaczej będą Was brzuchy bolały ze śmiechu. Filip Chajzer pokazał na Facebooku swoje dawne paszportowe zdjęcie. Widzimy na nim nastolatka pełnego powagi, z niemodną już dzisiaj fryzurą i być może przejętego, że pozuje do zdjęcia do tak ważnego dokumentu. Uroczysty charakter aktu podkreśla żółta koszula i krawat. Zdjęcie jak zdjęcie, można podejść do niego z sentymentem, albo z... humorem.

Macie tak, że otwieracie paszport i jest wam głupio ? ;))) bo ja tak ;))) - napisał dziennikarz.

Obok dołączył swoje aktualne zdjęcie z miną cokolwiek nietęgą. Zestawienie obu zdjęć powala. Nie wierzycie? To patrzcie:

Filip Chajzer Screen z Facebook.com/Filip Chajzer

Dociekliwi internauci chcieli wiedzieć, ile lat miał przyszły dziennikarz w momencie robienia tej historycznej fotografii.

Oceniam na 13... 14... 15... ? Jakoś tak; ) - odpisał.
Mogłeś zagrać w "Zemście frajerów" bez charakteryzacji - skomentował to jeden z fanów Chajzera.

W dzisiejszych czasach i w naszym regionie paszport jest już słusznie zapominanym przeżytkiem. Chajzer poinformował jednakże, że trzyma swój paszport, ponieważ ma w nim wciąż ważną wizę do USA. Przyznał się też do jednej rzeczy.

Co więcej ja patrząc w paszport swojego dziecka przypomniałem sobie, że dałem mu na drugie Zygmunt;))) Jeden mały dokument a tyle radości;)))

No proszę. Ciekawe, w jaką to zagraniczną podróż Filip Chajzer wybiera się ze swoim synem Maksem Zygmuntem Chajzerem. Może do Chin?

 

 

alex

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS