Eva Longoria w bikini "łamiącym zasady". Drugie ledwo zakrywało jej piersi. "Nigdy nie wyglądała lepiej!"

Aktorka korzysta z uroków lata. Swoje wdzięki prezentuje w skromnych strojach kąpielowych.
Eva Longoria w bikini Aktorka korzysta z uroków lata. Swoje wdzięki prezentuje w skąpych strojach kąpielowych Eva Longoria kilka dni temu pokazała się na basenie przy jednym z hoteli w Miami. - Ten strój łamie zasady - ocenił portal Popsugar.com. I to dosłownie. Aktorka nie przejęła się zakazem nurkowania i zaprezentowała piękny skok "na główkę". Jeszcze ciekawiej było trzy dni później. Longoria wybrała się do Hiszpanii, gdzie w najbliższym czasie ma poprowadzić galę Global Gift. W wolnych chwilach gwiazda relaksowała się na plaży w miejscowości Marbella. Jej bikini było jeszcze bardziej skąpe. Z trudem zakrywało wdzięki gwiazdy. Aktorka ma czterdzieści lat i nigdy nie wyglądała lepiej. Jej ciało prezentowało się nieskazitelnie - zachwycił się "US Weekly". A co Wy sądzicie o figurze Evy?

Eva Longoria rozpieszcza miłośników swojej kobiecej sylwetki. We wtorek pokazała się na basenie hotelu w Miami w czerwonym bikini.

Ten strój łamie zasady - ocenił portal Popsugar.com.

I to dosłownie - aktorka nie przejęła się zakazem nurkowania i zaprezentowała paparazzim piękny skok "na główkę". Jeszcze ciekawsze rzeczy pokazała trzy dni później. Aktorka wybrała się do Hiszpanii, gdzie poprowadzi galę Global Gift. W wolnych chwilach relaksowała się na plaży w miejscowości Marbella. Niebieskie bikini było jeszcze bardziej skąpe. Z trudem zakrywało wdzięki gwiazdy.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>
Ma czterdzieści lat i nigdy nie wyglądała lepiej. Jej ciało prezentowało się nieskazitelnie - zachwycił się "US Weekly".

A jak Wam się podoba? Które strój bardziej? ;)

Zobacz też:

Eva Longoria, samochód i Alicia Keys. Chyba nikt nie śpiewa gorzej niż aktorka. Ale spróbujcie się nie uśmiechnąć

 

em

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS