Tom Cruise odejdzie z kościoła scjentologów? Ma zrobić to dla Suri. "Skończył rozmowę i zaczął szlochać"

Tom Cruise stracił przez scjentologów wszystkie kobiety swojego życia. Szalę goryczy miał przelać telefon od 9-letniej córki Suri. Według medialnych doniesień z USA, gwiazdor kina akcji po zakończeniu rozmowy miał łzy w oczach. I ogromny żal do sekty od 30 lat kontrolującej życie jego i jego bliskich.

Według anonimowego źródła z otoczenia Toma Cruise'a, 53-letni aktor odbył niedawno rozmowę telefoniczną ze swoją dorastającą córką Suri, którą wychowuje mama, Katie Holmes. Gwiazdor "Top Gun" i szeregu innych hollywoodzkich hitów "nie mógł dojść do siebie" po rozmowie z małą dziewczynką. Był ponoć wstrząśnięty do tego stopnia, że zdecydował się opuścić sektę. Co takiego mogła mu powiedzieć 9-latka?

Mała jest zachwycona lekcjami baletu i opowiadała tacie, jak bardzo kocha tańczyć. Wówczas Tom pojął, że właściwie nigdy nie widział jak jego córka tańczy i zaczął szlochać. Uderzyło go, że Suri szybko rośnie, ale jego przy niej nie ma. Traci najważniejsze wydarzenia z jej życia. Czuje się dla niej kimś obcym. Jasne, rozmawiają przez telefon i Skype'a, ale to nie zastąpi fizycznego kontaktu - pismo "Star" cytuje swojego informatora.

Z dokumentów ujawniających działalność scjengologów wynika, że Cruise jest ich najcenniejszym "nabytkiem". Wpływowy aktor jest ikoną kościoła i od trzech dekad promuje jego "misję". W przypisanej mu roli nie ma miejsca na bliskie kontakty z córką, tym bardziej niechętnymi organizacji kobietami. Dlatego aranżowano i rozbijano kolejno wszystkie jego związki, począwszy od małżeństwa z aktorką Mimi Rogers.

Czy emocjonalna reakcja na rozmowę z małą Suri będzie kroplą, która przeleje szalę? RadarOnline.com informował niedawno, że Tom za wszelką cenę chce zabrać małą do San Diego na festiwal Comic Con, gdzie promować ma kolejną część serii "Mission Impossible". Brak córki u boku Cruise'a może oznaczać, że obroża sekty wokół jego szyi nadal zaciśnięta jest mocno.

socha

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (5)
Tom Cruise odejdzie z kościoła scjentologów? Ma zrobić to dla Suri. "Skończył rozmowę i zaczął szlochać"
Zaloguj się
 • zez

  Oceniono 18 razy 14

  Gdyby tak się stało, byłby to pierwszy przypadek faceta w wieku andropauzalnym, który mądrzeje.
  Tom, ja też bym inaczej na Ciebie spojrzała.

 • tankmar

  Oceniono 6 razy -2

  Co za brednie tu wypisujecie jakim trzeba być debilem żeby takie bzdury wypisywać Żallllllll

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX