Książę William w Ryanairze. "Było opóźnienie, nie wiedzieliśmy, co się dzieje i wtedy..."

Wydawać by się mogło, że członkowie rodziny królewskiej podróżują tylko prywatnym odrzutowcem, w ostateczności klasą biznes. Okazuje się, że lot w mniej komfortowych warunkach nie jest dla nich problemem.

W ostatnim czasie sporo zamieszania wywołała rodzina Pitt-Jolie podróżująca tanimi liniami, teraz do tego grona, ku zaskoczeniu pasażerów, dołączył książę William. Następca brytyjskiego tronu czwartkowego popołudnia odbył podróż na trasie Norfolk-Glasgow tanimi liniami Ryanair.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Tak jak można było się spodziewać, obecność na pokładzie księcia, któremu towarzyszył tylko jeden ochroniarz, wywołała niemałe poruszenie u współpasażerów.

Książę William spowodował spore zamieszanie, kiedy w zwykłym stroju i okularach zajął miejsce obok reszty pasażerów - relacjonuje "Daily Mail".

"The Sun" dotarł do naocznych świadków tego niezwykłego wydarzenia.

Samolot miał dwudziestominutowe opóźnienie i nikt nie wiedział, o co chodzi. Kiedy wylądowaliśmy, zdaliśmy sobie sprawę, że na pokładzie był książę William.
Nigdy nie spodziewałem się zobaczyć go w Ryanairze, ale to odświeżające zobaczyć członka rodziny królewskiej podróżującego tanimi liniami - komentowali współpasażerowie.

To nie pierwszy raz, kiedy rodzina królewska poruszyła opinię publiczną, wybierając taszą opcję podróżowania. Klasą ekonomiczną William i Kate lecieli w 2011 roku na ślub kuzynki księcia, Zary. W zeszłym roku para książęca zaskoczyła, pojawiając się na dworcu kolejowym w Londynie. William na pokładzie samolotu rejsowego pojawił się nieoczekiwanie w lutym 2014 roku. Tym razem jednak nie była to zwykła podróż. William przygotowuje się do służby w East Anglian Air Ambulance, a przelot miał być częścią szkoleń.

em

Zobacz też:

Księżna Kate urodziła córkę. Drugie royal baby dołączyło do królewskiej rodziny Williama, Kate i małego George'a

 

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o: