Festiwal Międzyzdroje. Agnieszka Kaczorowska przyjechała w TYM. 'Na dole' też źle. Przebrała się. I lekka poprawa

Agnieszka Kaczorowska jest jedną z gwiazd, które goszczą w tym roku na Festiwalu w Międzyzdrojach. W pierwszy dzień swojego pobytu nad morzem, delikatnie mówiąc, nas nie zachwyciła.
Niezbyt udane kreacje Kaczorowskiej W Międzyzdrojach nie zachwyca Agnieszka Kaczorowska jest jedną z gwiazd, które goszczą w tym roku na Festiwalu w Międzyzdrojach. W pierwszy dzień swojego pobytu nad morzem, delikatnie mówiąc, nas nie zachwyciła. Jej kreacje w "Tańcu z Gwiazdami" zwalają z nóg i podkreślają, jaką Agnieszka jest piękną młodą kobietą. Problem pojawia się, kiedy tancerka pojawia się na jakiejś imprezie, na którą strojów z "TzG" założyć nie może. Bo właśnie przez takie stylizacje, jakie zobaczyliśmy w pierwszy dzień festiwalu, zapominamy, jaka Kaczorowska jest atrakcyjna. Jasna sukienka, w której przyjechała nad morze, była po prostu nudna i nie zrobiła żadnych przysług jej sylwetce. Zbyt zabudowana góra, za długi dół i buty, które jeszcze optycznie skróciły nogi. Nie było dobrze. Na szczęście Agnieszka przebrała się. Zalotny dekolt, lepsza długość. Szkoda tylko, że kolor nie był weselszy. Ale i tak duża poprawa w porównaniu z pierwszą kreacją. Dodajmy, że tancerka zrezygnowała ze stanika. Podobnie jak na niedawnych wakacjach w Portugalii.

Jej kreacje w "Tańcu z Gwiazdami" zwalają z nóg i podkreślają, jaką Agnieszka jest piękną młodą kobietą. Problem pojawia się, kiedy tancerka pojawia się na jakiejś imprezie, na którą strojów z "TzG" założyć nie może. Bo właśnie przez takie stylizacje, jakie zobaczyliśmy w pierwszy dzień festiwalu, zapominamy, jaka Kaczorowska jest atrakcyjna.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Jasna sukienka, w której przyjechała nad morze, była po prostu nudna i nie zrobiła żadnych przysług jej sylwetce. Zbyt zabudowana góra, za długi dół i buty, które jeszcze optycznie skróciły nogi. Nie było dobrze. Na szczęście Agnieszka przebrała się. Zalotny dekolt, lepsza długość. Szkoda tylko, że kolor nie był weselszy. Ale i tak duża poprawa w porównaniu z pierwszą kreacją.Dodajmy, że tancerka zrezygnowała ze stanika. Podobnie jak na niedawnych wakacjach w Portugalii:

 

Abc

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS
Więcej o: