Anna Mucha miała więcej nie nosić pudrowego różu. Chyba o tym zapomniała. Szkoda, wyglądała FATALNIE

Annie Musze nie można odmówić urody. Jest piękna, ma świetne ciało i cudowne włosy. Ale jest też mamą dwojga dzieci i jej figura po ciążach nieco się zmieniła. I zmienić powinna się też zawartość jej garderoby.

Gdy Anna Mucha zaraz po urodzeniu syna pojawiła się na salonach w jasnoróżowej kreacji, nie szczędzono komentarzy, że sukienka była o wiele za krótka (i odsłoniła ZA DUŻO). Wtedy tak skomentowała to na swoim blogu:

Stara zasada fashionistek - czarne wyszczupla, pudrowy róż... no cóż... nie wyszczupla.

Najwyraźniej sama o tej zasadzie zapomniała, bo kolejny raz wbiła się w wyglądającą na o rozmiar za małą sukienkę w kolorze pudrowego różu. I było naprawdę źle.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Mocno wycięty przy rękawach materiał sprawił, że jej ramiona wyglądały na o wiele masywniejsze niż są w rzeczywistości. Materiał z tyłu brzydko układał się i marszczył, sprawiając wrażenie "fałdek". Najgorzej działo się jednak w okolicach biustu, który został "zmiażdżony". Mucha zdecydowanie lepiej prezentuje się w mniej zabudowanych z przodu kreacjach... Na pocieszenie: włosy i manicure śliczne!

Aniu, uwielbiamy Cię, ale może czas pomyśleć nad zmianą garderoby na nieco bardziej odpowiednią do Twoich nowych kształtów?

aga

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS