Alicia Silverstone była jedną z największych gwiazd Hollywood. Zniknęła, tabloidy pisały o nadwadze. Dziś ma 38 lat i wraca do show-biznesu

Mija 20 lat, odkąd szturmem zdobyła Hollywood i serca widzów rolą Cher w filmie "Słodkie zmartwienia". Potem jednak było coraz gorzej. Dzisiaj? Zobaczcie, co słychać u Alicii Silverstone.

Wielki powrót? Alicia Silverstone, o której świat już niemal zapomniał, zagrała w spektaklu "Of Good Stock", który zbiera świetne recenzje. Aktorka pojawiła się na premierze w Nowym Jorku, uśmiechnięta pozowała do zdjęć i od razu znalazła się w centrum uwagi.

W różowej sukience w kwiaty wyglądała niezwykle ładnie w wieczór premiery "Of Good Stock" w Nowym Jorku - zachwycał się "Daily Mail".
Spektakl jest bardzo zabawny, bawi do łez... no i ta wspaniała obsada! - zachwycał się branżowy magazyn "Variety".

Zatem sukces zawodowy i towarzyski. Chcemy wierzyć, że oznacza on powrót aktorki i na salony, i do aktorskiej pierwszej ligi.

<< ALICIA SILVESTONE DAWNIEJ I TERAZ >>

Alicia Silverstone największe sukcesy świętowała 20 lat temu. Była wtenczas uroczą 18-latką i po "Słodkich zmartwieniach" wydawało się, że wielka kariera jest tuż przed nią. Przecież po głównej roli w takim przeboju mogło być tylko lepiej. Faktycznie, przez jakiś czas było. Zagrała w trzech teledyskach grupy Aerosmith. "Opiekunka" sprawiła, że aktorka znalazła się na samym szczycie i mogła przebierać w propozycjach. Niestety, doradcy nie spisali się. Fatalny thriller "Kryjówka diabła", potem jeszcze gorszy "Batman i Robin" (Złota Malina dla najgorszej aktorki) oraz "Nadbagaż" (nominacja do Złotej Maliny).

Na parę lat praktycznie zniknęła z show-biznesu, a tabloidy interesowały się nią głównie ze względu na dodatkowe kilogramy, z którymi walczyła. W życiu prywatnym wiodło się jej zdecydowanie lepiej. Od dziesięciu lat jest żoną muzyka Christphera Jarockiego, z którym wychowuje czteroletniego syna. Spełnia się również jako pisarka. W 2009 roku podbiła rynek księgarski przewodnikiem po kuchni wegańskiej "The Kind Diet".

Zobacz też:

Jeden z pierwszych wywiadów Alicii Silverstone. Dziennikarka nawet nie wiedziała, kim ona jest. Miała wtedy 18 lat!

 

em

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS