Marc Jacobs "przypadkowo" pokazał nagie zdjęcie na Instagramie. Piszą o tym wszystkie media. Wreszcie to skomentował

Światowej klasy projektant się zapomniał i "przez przypadek" opublikował bardzo prowokacyjne zdjęcie na Instagramie. Przypadek? No cóż, zdjęcie zniknęło po kilku minutach. Ale internet nie zapomina.
Marc Jacobs pokazał nagie zdjęcie Piszą o tym wszystkie media. Wreszcie to skomentował Światowej klasy projektant się zapomniał i "przez przypadek" opublikował bardzo prowokacyjne zdjęcie na Instagramie. Przypadek? No cóż, zdjęcie zniknęło po kilku minutach. Ale internet nie zapomina. Znane są już wpadki gwiazd, które to niby "niechcący" publikowały wstydliwe zdjęcia w sieci. Do tego niechlubnego grona dołączył właśnie Marc Jacobs, który na Instagramie wstawił bardzo wymowne zdjęcie. Widać na nim pupę i genitalia projektanta. Fotka już zniknęła z jego profilu, ale internauci zdążyli zrobić screeny. Zdjęcie zostało opatrzone prowokacyjnym podpisem: "Jest twój do spróbowania!" Internauci żywiołowo zareagowali na tę "wpadkę": "Nic nie zrobiłem przez cały dzień. Oprócz obejrzenia gołego tyłka Marka Jacobsa"; "Widziałam nagiego Jacobsa. Widziałam już wszystko"; "Zdjęcie nagiego projektanta jest tak zabawne, że patrząc na nie, myślałem, że to jego ramię. Kto fotografuje się nago z boku?" - brzmiały komentarze. Wypowiedziały się o tym także zachodnie media. - O tym nie można przestać mówić. "Rozczarowujące", "zabawne" albo "o mój Boże" to najczęstsze reakcje naszych czytelników na to zdjęcie. 52-letni Marc pokazał swoje przyrodzenie i rozgorzała dyskusja na całym świecie - pisał serwis Hollywoodlife.com. Sam zainteresowany zdążył już skomentować aferę. Przeprosił wszystkich i powiedział, że zdjęcie wysłał przypadkowo. "Flirtowałem z kimś, kogo poznałem przez Instagram. To miało być wysłane jako DM (Direct Message, bezpośrednia wiadomość - red.). Ups, mój błąd. Przepraszam wszystkich, których to uraziło. Jestem gejem. Czasami flirtuję i czatuje z różnymi facetami. WIELKA RZECZ!" - cytuje jego wypowiedź "London Evening Standard". Dla internetu to faktycznie wielka rzecz. Mimo że po kilku minutach zniknęło z serwisu, to można je zobaczyć w sieci w całości i bez cenzury. A jaka była Wasza reakcja na to zdjęcie?

Znane są już wpadki gwiazd, które to niby "niechcący" publikowały wstydliwe zdjęcia w sieci. Do tego niechlubnego grona dołączył właśnie Marc Jacobs, który na Instagram wstawił bardzo wymowne zdjęcie. Widać na nim pupę i genitalia projektanta. Fotka już zniknęła z jego profilu, ale internauci zdążyli zrobić screeny.

Marc JacobsInstagram.com/themarcjacobs

Zdjęcie zostało opatrzone prowokacyjnym podpisem:

Jest twój do spróbowania!

Internauci żywiołowo zareagowali na tę "wpadkę":

Nic nie zrobiłem przez cały dzień. Oprócz obejrzenia gołego tyłka Marka Jacobsa
Widziałam nagiego Jacobsa. Widziałam już wszystko.
Zdjęcie nagiego projektanta jest tak zabawne, że patrząc na nie, myślałem, że to jego ramię. Kto fotografuje się nago z boku? - brzmiały komentarze.

Screeny z Twitter.comTwitter.com

Wypowiedziały się o tym także zachodnie media.

O tym nie można przestać mówić. "Rozczarowujące", "zabawne" albo "o mój Boże" to najczęstsze reakcje naszych czytelników na to zdjęcie. 52-letni Marc pokazał swoje przyrodzenie i rozgorzała dyskusja na całym świecie - pisał serwis Hollywoodlife.com.

Sam zainteresowany zdążył już skomentować aferę. Przeprosił wszystkich i powiedział, że zdjęcie wysłał przypadkowo.

Flirtowałem z kimś, kogo poznałem przez Instagram. To miało być wysłane jako DM (Direct Message, bezpośrednia wiadomość - red.). Ups, mój błąd. Przepraszam wszystkich, których to uraziło. Jestem gejem. Czasami flirtuję i czatuje z różnymi facetami. WIELKA RZECZ! - cytuje jego wypowiedź "London Evening Standard".

Dla internetu to faktycznie wielka rzecz. Mimo że po kilku minutach zniknęło z serwisu, to można je zobaczyć w sieci w całości i bez cenzury. A jaka była Wasza reakcja na to zdjęcie? ;)

amelka

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (8)
Marc Jacobs "przypadkowo" pokazał nagie zdjęcie na Instagramie. Piszą o tym wszystkie media. Wreszcie to skomentował
Zaloguj się
 • Gość: Kaju

  Oceniono 14 razy 12

  widziałam to zdjęcie ledwo widać kawałek główki a Wy zakrywacie jak by cały penis był widoczny

 • Gość: stasz

  Oceniono 7 razy 7

  Faceta ma super !

 • Stacey Parker

  0

  Marc Jacobs is a cruel manipulator. He controls Rihanna, Miley Cyrus and more. He tortures a young girl and he stole her ideas. Read the truth at styleangelique blogspot

 • Stacey Parker

  0

  Marc Jacobs tortures a young designer named Angel Barta. He stole her ideas. Read the truth at styleangelique blogspot

 • baba_jaga

  Oceniono 4 razy -2

  też mi podnieta, ch,ja nie widzieliście?

 • Gość: Polak

  Oceniono 31 razy -19

  on jest dewiantem homoseksualnym, zboczeńcem, trudno się więc dziwić

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX