Kamilla Baar na ślub nie założyła białej sukni. Jej kreację na pewno kojarzycie

W środę "Fakt" poinformował o cichym ślubie Kamilli Baar z Piotrem Kochańskim. Okazuje się, że na ceremonię aktorka nie założyła tradycyjnej białej sukni.
Baar na ślub nie założyła białej sukni W środę "Fakt" poinformował o cichym ślubie Kamilli Baar z Piotrem Kochańskim W środę "Fakt" poinformował o cichym ślubie Kamilli Baar z Piotrem Kochańskim. Okazuje się, że na ceremonię aktorka nie założyła tradycyjnej białej sukni. Skromny ślub aktorki z prawnikiem (to jej drugie małżeństwo) odbył się w polskiej ambasadzie w Lizbonie. Kamilla Baar postawiła na intensywny kolor i na ceremonię założyła pomarańczową, elegancką suknię do ziemi. Tę kreację mogliśmy już zobaczyć na aktorce - pojawiła się już w niej w maju na premierze sztuki w Teatrze Narodowym. Kreacja marki Marc Cain musiała wyjątkowo przypaść jej do gustu i wcale się nie dziwimy. Wyglądała w niej perfekcyjnie!

Skromny ślub aktorki z prawnikiem (to jej drugie małżeństwo) odbył się w polskiej ambasadzie w Lizbonie. Kamilla Baar postawiła na intensywny kolor i na ceremonię założyła pomarańczową, elegancką suknię do ziemi. Tę kreację mogliśmy już zobaczyć na aktorce - pojawiła się już w niej w maju na premierze sztuki w Teatrze Narodowym.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Kreacja marki Marc Cain musiała wyjątkowo przypaść jej do gustu i wcale się nie dziwimy. Wyglądała w niej perfekcyjnie!

Zobacz też, jakie są sposoby aktorki na urodę:

amelka

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS
Więcej o:
Komentarze (4)
Kamilla Baar na ślub nie założyła białej sukni. Jej kreację na pewno kojarzycie
Zaloguj się
 • errore

  Oceniono 15 razy 9

  Bo to kobieta z klasą!
  Wreszcie należy skończyć z tą obłudą! Kobiety biorące ślub po raz drugi, trzeci...lub mające już dziecko, afiszują się w tej białej sukni niczym dziewice!

 • Gość: Gość

  Oceniono 12 razy 8

  Piszemy "włożyła" (sukienkę, sweter, majtki), a założyła - kapelusz, okulary... Patrz słownik.

 • Gość: bartosz

  Oceniono 10 razy 6

  Założe się, że białego prześcieradła, poplamionego krwią, też na drugi dzień nie wywiesili.

 • boo.boo

  Oceniono 2 razy 0

  A wy gimbusy w tej redakcji to wiecie o co z tym białym kolorem sukni ślubnej chodzi, że się tak dziwicie, że ona w bieli nie była ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX