Amber Heard w czerwieni. IDEALNA. I te odważne wycięcie przy piersiach! Ale buty? Nawet polskie gwiazdy już takich nie noszą

Piękna suknia, idealna fryzura, śliczny makijaż i... fatalne buty. A miało (i mogło!) być tak pięknie.
Dziwne buty Amber Heard Piękna suknia, idealna fryzura, śliczny makijaż i... fatalne buty Amber Heard pojawiła się we wtorek w Londynie na premierze filmu "Magic Mike XXL". Mimo że towarzyszyła jej seksowna żona Willa Smitha, Jada Pinkett-Smith, i przystojny Channing Tatuum, to na niej skupiła się cała uwaga fotoreporterów. Nie dziwimy się! Czerwona suknia podkreśliła jej delikatną urodę, a odważne wycięcie przy piersiach nie pozwalało nawet na chwilę oderwać od niej wzroku. Do tego super fryzura, perfekcyjny makijaż - to mogła być stylizacja idealna. Mogła, ale nie była. Wszystko przez buty. Żona Johnny'ego Deppa do niebanalnej kreacji założyła bowiem niemodne już od dawna buty na platformach. Tak zwanych "stripper shoes" unikają nawet polskie gwiazdy, do których modowe nowinki dochodzą nierzadko później niż do hollywoodzkich piękności. Na polskich ściankach takie buty to niezbyt częsty widok - ALE - owszem, zdarza się. Podobne miała jakiś czas temu, np. Beata Tadla. W każdym razie wolelibyśmy oglądać je na salonach jak najrzadziej.

Amber Heard pojawiła się we wtorek w Londynie na premierze filmu "Magic Mike XXL". Mimo że towarzyszyła jej seksowna żona Willa Smitha, Jada Pinkett-Smith, i przystojny Channing Tatuum, to na niej skupiła się cała uwaga fotoreporterów. Nie dziwimy się! Czerwona suknia podkreśliła jej delikatną urodę, a odważne wycięcie przy piersiach nie pozwalało nawet na chwilę oderwać od niej wzroku. Do tego super fryzura, perfekcyjny makijaż - to mogła być stylizacja idealna. Mogła, ale nie była. Wszystko przez buty.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Żona Johnny'ego Deppa do niebanalnej kreacji założyła bowiem niemodne już od dawna buty na platformach. Tak zwanych "stripper shoes" unikają nawet polskie gwiazdy, do których modowe nowinki dochodzą nierzadko później niż do hollywoodzkich piękności. Na polskich ściankach takie buty to niezbyt częsty widok - ALE - owszem, zdarza się. Podobne miała jakiś czas temu, np. Beata Tadla (ZOBACZ). W każdym razie wolelibyśmy oglądać je na salonach jak najrzadziej.

aga

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS