Ben Affleck i Jennifer Garner rozwodzą się po 10 latach małżeństwa! Media w rozpaczy: Prawdziwa miłość umarła

Ben Affleck i Jennifer Garner w poniedziałek obchodzili 10. rocznicę ślubu. Już dzień później oficjalnie potwierdzili krążące od miesięcy plotki i ogłosili, że się rozwodzą. Para ma troje dzieci.
Ben Affleck i Jennifer Garner rozwodzą się Para podjęła decyzję o rozstaniu po 10 latach małżeństwa! Ben Affleck i Jennifer Garner w poniedziałek obchodzili 10. rocznicę ślubu. Już dzień później oficjalnie potwierdzili krążące od miesięcy plotki i ogłosili, że się rozwodzą. We wtorek późnym wieczorem na portalu People.com pojawiło się oficjalne oświadczenie pary dotyczące rozstania. Po długim namyśle i starannych rozważaniach, podjęliśmy trudną decyzję o rozwodzie. Idziemy naprzód w miłości, przyjaźni i zobowiązaniu wspólnego wychowywania dzieci. Prosimy o uszanowanie ich prywatności w tym trudnym czasie. To będzie nasz jedyny komentarz w tej rodzinnej, prywatnej sprawie. Dziękujemy za zrozumienie - ogłosiła para. Affleck i Garner pobrali się w 2005 roku i - jak twierdzą media - nie podpisali wówczas intercyzy. Teraz podziałem majątku szacowanego na 150 milionów dolarów zajmują się mediatorzy. Jeśli wierzyć medialnym doniesieniom, małżonkowie planują równy podział dóbr, a Garner nie będzie oczekiwać od Afflecka dalszego wsparcia finansowego. Byli małżonkowie mają podzielić się również obowiązkami rodzicielskimi. Para ma trójkę dzieci: 10-letnią Violet, 6-letnią Seraphinę i 3-letniego Samuela. Pierwsze spekulacje o kryzysie w związku gwiazdorskiej pary pojawiły się w kwietniu, po tym jak w dniu urodzin Garner, Affleck był widziany podczas samotnego wypadu w Kanadzie. Niektóre źródła twierdziły, że Affleck i Garner są już w separacji. Inne podawały, że próbują ratować związek chodząc na terapię małżeńską. Jennifer i Ben szukają pomocy u specjalistów od lat. Chodzą na terapię indywidualną, mają też wspólne sesje - twierdziło źródło magazyny "Esquire". Informacja o rozwodzie zasmuciła nie tylko fanów, ale też amerykańskie media, które szeroko komentują sprawę. Ben Affleck i Jennifer Garner rozwodzą się po 10 latach małżeństwa. Prawdziwa miłość, niestety, jest już naprawdę martwa - stwierdza portal Huffingtopost.com.

Uchodzili za jedną z najbardziej zgodnych i szczęśliwych par w Hollywood. We wtorek późnym wieczorem czasu polskiego pojawiło się, ekskluzywnie na portalu People.com, oficjalne oświadczenie pary dotyczące rozstania:

Po długim namyśle i starannych rozważaniach, podjęliśmy trudną decyzję o rozwodzie. Idziemy naprzód w miłości, przyjaźni i zobowiązaniu wspólnego wychowywania dzieci. Prosimy o uszanowanie ich prywatności w tym trudnym czasie. To będzie nasz jedyny komentarz w tej rodzinnej, prywatnej sprawie. Dziękujemy za zrozumienie - ogłosili we wspólnym oświadczeniu.

Affleck i Garner ślub wzięli w 2005 roku i, jak twierdzą media, nie podpisali wówczas intercyzy. Teraz podziałem majątku szacowanego na 150 milionów dolarów zajmują się mediatorzy. Jeśli wierzyć medialnym doniesieniom, małżonkowie planują równy podział dóbr, a Garner nie będzie oczekiwać od Afflecka dalszego wsparcia finansowego. Byli małżonkowie mają podzielić się również obowiązkami rodzicielskimi. Para wychowuje wspólnie trójkę dzieci: 10-letnią Violet, 6-letnią Seraphinę i 3-letniego Samuela.

Ben Affleck i Jennifer Garner Bulls

Pierwsze spekulacje o kryzysie w związku gwiazdorskiej pary pojawiły się w kwietniu, po tym jak w dniu urodzin Garner, Affleck był widziany podczas samotnego wypadu w Kanadzie bez obrączki na palcu. Niektóre źródła twierdziły, że Affleck i Garner są już w separacji, inne, że próbują ratować związek chodząc na terapię małżeńską.

Jennifer i Ben szukają pomocy u specjalistów od lat. Chodzą na terapie oddzielnie, mają też wspólne sesje. Kiedy jest między nimi gorzej, mają je częściej - twierdziło źródło magazyny "Esquire".

Chwilę po pierwszych plotkach para pokazała się z dziećmi:

Plotki nasiliły się na początku czerwca, kiedy pod ich posiadłością zauważono furgonetki do przeprowadzki. Teraz te spekulacje potwierdziły się. Informacja o rozwodzie zasmuciła nie tylko fanów, ale też amerykańskie media, które szeroko komentują sprawę.

Ben Affleck i Jennifer Garner rozwodzą się po 10 latach małżeństwa. Prawdziwa miłość, niestety, jest już naprawdę martwa - stwierdza portal Huffingtopost.com.

 BAUER-GRIFFIN.COM  Ben Affleck and Jennifer Garner are seen in Brentwood  NON EXCLUSIVE April 24, 2015 Job: 150424GONZ1 Los Angeles, CA www.bauergriffin.com

Bulls

em

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS