Gosia Andrzejewicz wrzuca kolejne zdjęcie syna. Na pierwszym planie jednak COŚ INNEGO

Gosia Andrzejewicz dawkuje fanom informacje o swoim synu Mateuszu. Dwa dni po pierwszym zdjęciu, dodała kolejne. Ale to nie wszystko, dzięki dumnej mamie, wiadomo, że dostał 10 punktów w skali Apgar.
Gosia Andrzejewicz pokazuje kolejne zdjęcie syna Fani artystki mogą być zadowoleni Gosia Andrzejewicz dawkuje fanom informacje o swoim synu Mateuszu. Dwa dni temu pokazała na Facebooku pierwsze zdjęcie malucha, a teraz prezentuje kolejne. Tym razem chłopca widać już prawie w całości. Choć znaczną część fotografii zajmuje... metka. To jednak nie koniec. Gosia pochwaliła się również, że Mateusz dostał 10 punktów w skali Apgar, co wskazuje, że malucjh urodził się całkowicie zdrowy. Gratulujemy i życzymy zdrowia szczęśliwej mamie i synkowi!

Wszyscy spragnieni informacji, co słychać u syna Gosi Andrzejewicz, powinni być naprawdę zadowoleni z ilości wiadomości, które piosenkarka przekazuje na swoim Facebooku. Dwa dni po opublikowaniu pierwszego zdjęcia nowo narodzonego Mateusza dodała kolejne. Tym razem chłopca widać już prawie całego. Choć znaczną część fotografii zajmuje mimo wszystko metka.

Mateusz, syna Gosi AndrzejewiczScreen z Facebook.com/gosiaofficial

To jednak nie koniec. Gosia Andrzejewicz pochwaliła się też, że jej syn dostał 10 punktów w skali Apgar, czyli najwięcej z możliwych. Gratulujemy wyniku i życzymy zdrowia mamie i Mateuszowi.

karo

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (6)
Gosia Andrzejewicz wrzuca kolejne zdjęcie syna. Na pierwszym planie jednak COŚ INNEGO
Zaloguj się
 • browaryr

  Oceniono 25 razy 17

  gosia wiedziała że jest w ciaży czy tato jej powiedział?tak pytam tylko...

 • baba_jaga

  Oceniono 24 razy 14

  chyba tylko portale plotkarskie śledzą blog Gosi Andrzejewicz :P

 • Gość: mitsi

  Oceniono 13 razy 9

  czy ktoś się dziwi? bo ja nie ---to jest właśnie szoł biznes czyli wielkie szoł wokół wszystkiego i jeszcze więcej biznesu na wszystkim

 • Gość: Kaśka

  Oceniono 8 razy 4

  Nie wiedziałam , że jej syn jest taki duży i ma czarną skórę !!!

 • Gość: guest

  Oceniono 2 razy 2

  Mam pytanie trochę odbiegające od tematu - co to za przystojniak obok niej? ;)))

 • Gość: ola

  Oceniono 1 raz -1

  jezu uldzie ona jest zwiazana z producentem z my music to co mowila kilka lat temu nie jest prawda juz skoro ulozyla sobie zycie i jest szczesliwa dziecko ma normlna skore moze byc lekko czerwona jakis fanow ma to pisze dla nich przy oazji wiadomo ze te ubranka kocyki to reklama bo na tym zarobi tez chyba jednak sie zmienila

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX