Gwyneth Paltrow i "afera" w stylu Kim Kardashian. Piękne zdjęcie, ona, Taylor Swift i... Zrobiła to specjalnie?!

Gwyneth Paltrow spędziła wieczór ze swoim synem. Zabrała go na koncert Taylor Swift, a miły czas postanowiła upamiętnić wspólnym zdjęciem w garderobie. Niestety, nie wszystko poszło zgodnie z planem.

Pamiętacie jak Kim Kardashian oburzyła swoich fanów wycinając z selfie swoją małą córeczkę? Wygląda na to, że Paltrow w idealnym wykadrowaniu zdjęcia przeszkadzał jej... syn.

Gwyneth Paltrow pochwaliła się wspólnym zdjęciem z Taylor Swift i z synem na swoim Instagramie. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że 9-latek jest nieco "ucięty", a podpis głosi:

Taylor Swift dziękuję za najlepszą randkę na świecie z moim małym mężczyzną - napisała aktorka pod zdjęciem.

Gwyneth Paltrow, Taylor Swift i Moses MartinInstagram.com/gwynethpaltrow

Gwyneth wygląda pięknie, Taylor też. Na zdjęcie załapała się nawet fotografująca trójkę modelka, Karlie Kloss (prywatnie przyjaciółka Taylor). Odbicie Karlie widać w lustrze.

Karlie KlossInstagram.com/gwynethpaltrow

No właśnie, trójkę. Mały Moses, a raczej jego połowa, która zmieściła się w kadrze nie wydaje się wcale być głównym bohaterem zdjęcia.

Moses, syn Gwyneth PaltrowInstagram.com/Gwyneth Paltrow

Gwyn wycięła własnego syna? A może po prostu Karlie jest słabym fotografem i nie umiała zrobić tego lepiej? Tego pewnie nie dowiemy się nigdy. Ale Moses - współczujemy i wierzymy, że wyszedłeś bardzo ładnie.

amelka

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS