Shakira pokazała zdjęcia 5-miesięcznego syna na FB. Rozczulające!

Shakira i Gerard Pique pod koniec stycznia zostali po raz drugi rodzicami. Ich młodszy syn, Sasha, właśnie skończył 5 miesięcy. Dumna mama pochwaliła się zdjęciem malca na swoim Facebooku.
Shakira pokazała zdjęcia syna Pretekstem jest ukończenie przez Sashę 5 miesiąca życia Młodszy syn Shakiry i Gerarda Pique, Sasha, skończył 5 miesięcy. Dumna mama pochwaliła się zdjęciem malca na Facebooku. Sasha jest bardzo podobny do taty! Shakira i Gerard Pique pod koniec stycznia zostali po raz drugi rodzicami. Ich młodszy syn, Sasha, właśnie skończył 5 miesięcy. Dumna mama pochwaliła się zdjęciem malca na swoim Facebooku. Piosenkarka i piłkarz są szczęśliwymi rodzicami dwóch synów. Ich słodkie pociechy budzą zachwyt na całym świecie. I wcale się nie dziwimy - my także należymy do grona zauroczonych rodziną Shakiry. W 2013 roku wokalistka urodziła pierwszego syna, Milana, który w tym roku obchodził 2. urodziny. Natomiast młodszy brat chłopca, Sasha, właśnie skończył 5 miesięcy. Z tej okazji możemy zobaczyć, jak maluch wygląda obecnie. Tylko spójrzcie na miny chłopca, czyż nie są przeurocze? Mały Sasha to cały Gerard Pique!

Piosenkarka i piłkarz są szczęśliwymi rodzicami dwóch synów. Ich słodkie pociechy budzą zachwyt na całym świecie. I wcale się nie dziwimy - my także należymy do grona zauroczonych rodziną Shakiry. W 2013 roku wokalistka urodziła pierwszego syna, Milana, który w tym roku obchodził 2. urodziny. Natomiast młodszy brat chłopca, Sasha, właśnie skończył 5 miesięcy. Z tej okazji możemy zobaczyć, jak maluch wygląda obecnie.

Syn Shakiry i Gerarda Pique, SashaFacebook.com/shakira

Tylko spójrzcie na miny chłopca, czyż nie są przeurocze? Mały Sasha to cały Gerard Pique!

amelka

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS