Sylvester Stallone robi się całkiem niewidoczny. Ale nie może być inaczej, gdy obok są ONE. Trzy córki i wszystkie takie śliczne!

Większość gwiazd marzy o tym, by choć na chwilę móc przejść ulicą jako niezauważeni. Sylvester Stallone nie ma tego problemu. Zawsze gdy pojawia się ze swoimi pięknymi córkami, to one skupiają całą uwagę. Tym razem nie mogło być inaczej.

Sylvester Stallone chętnie zabiera córki na czerwony dywan czy branżowe imprezy. Tym razem jednak, choć okazja była całkowicie prywatna, to i tak rodzinie gwiazdora towarzyszyli paparazzi. Patrząc na zdjęcia ślicznych córek filmowego Rambo i ich mamy, jesteśmy przekonani, że materiał sprzedał się niczym świeże bułeczki. Z roku na rok wszystkie panie stają się bowiem coraz piękniejsze.

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA STALLONE'A I JEGO RODZINY >>

Jedna z trzech córek aktora, "środkowa" - Sistine - obchodziła w sobotę swoje 17 urodziny. Dziewczyna do restauracji Craig's w zachodnim Hollywood ubrała się w czarną mini z wieloma wycięciami. Kreacja świetnie podkreśliła wszystkie atuty sylwetki dziewczyny. A ma ich niemało, co zresztą zamierza wykorzystać w przyszłości, bowiem stawia już pierwsze kroki jako modelka.

Oprócz jubilatki i dumnego taty w kolacji wzięły udział także dwie pozostałe córki aktora 19-letnia Sophie i najmłodsza 13-letnia Scarlet. Towarzyszyła im także piękna mama i żona Stallone'a Jennifer Flavin. W czasach młodości pracowała jako modelka i nadal nic nie straciła nic ze swojej urody. Dodajmy tylko, że w tym roku kończy 47 lat.

Sylvester Stallone ma też dwóch synów z pierwszego małżeństwa z Sashą Czack. Jego pierwszy syn Sage Moonblood, zmarł w lipcu 2012 roku. Drugi syn, Seargeoh, ma 35 lat.

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (15)
Sylvester Stallone robi się całkiem niewidoczny. Ale nie może być inaczej, gdy obok są ONE. Trzy córki i wszystkie takie śliczne!
Zaloguj się
 • Gość: gx

  Oceniono 31 razy 15

  podobne i baardzo ładne.

 • Gość: MichaU

  Oceniono 17 razy 5

  z tym śliczne to chyba przesada....

 • Gość: -eta

  Oceniono 25 razy 1

  Na ulicy w Warszawie można spotkac tabuny ładniejszych dziewczyn. Może "śliczne" w porównaniu ojcem? Jeśli tak, to zgoda.

 • info0

  Oceniono 15 razy 1

  Oj nie pogardziłbym żadną ^_^

 • Johnny Bravo

  Oceniono 12 razy 0

  Takie sobie, mama ładniejsza, nogi jak patyki, zero łydki. A Sylwek zabrał dziewczyny a zapomniał o styliście.

 • Gość: jusef

  Oceniono 7 razy -5

  Fajny tytuł taki amerykancki medialny , dziewczyny sympatyczne , ale ładne inaczej ..... ?

 • Andrzej Kowal

  Oceniono 16 razy -6

  Prawdziwa polskość wychodzi z niektórych w tych komentarzach:) otóż wiedzcie, zawistne cebulaczki, katolicki zaścianku z aspiracjami na mesjasza europy, że dla nich tam, w USA, Polska i jej mieszkańcy nic nie znaczą. I ich zdanie też:D

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX