Nicki Minaj przyszła z chłopakiem, ale szybko zamieniła go na mamę. I zaczęło się show. "Wiemy już, po kim to ma!"

Nicki Minaj dołączyła do gwiazd, które na ważne gale zabierają swoje mamy. Na BET Awards towarzyszył jej też chłopak, ale całą uwagę fotoreporterów przykuła Carol Maraj.

Nicki Minaj była jedną z największych gwiazd gali telewizji BET, na której odbierała nagrodę dla najlepszej artystki hip-hop. Na imprezę przyjechała ze swoim nowym chłopakiem, producentem Meek Mill'em. Mimo że był to ich pierwszy wspólny czerwony dywan, większe zainteresowanie fotoreporterów i mediów wzbudziła mama wokalistki, która pozowała z Nicki później, a także towarzyszyła jej na scenie.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Wspólne pozy i robienie "dzióbków" do zdjęć wprawiło amerykańskie media w euforię.

Już wiemy, po kim ona to ma! To Meek Mill był jej "randką" na ten wieczór, ale Nicki na scenę zabrała swoją mamę, która... wygląda identycznie jak ona! - komentuje portal Time.com.
Prawdziwą gwiazdą BET Awards była mama Nicki Minaj, Carol. Widać, że się świetnie bawiła, a ludzie ją pokochali. Najpierw "zmasakrowała" czerwony dywan w podobnej sukience z rozcięciem. Prezentowała się niesamowicie i wreszcie mogliśmy się przekonać, że Nicki rzeczywiście wygląda zupełnie jak jej mama - dodaje UK.eonline.com.

Zgodzicie się? Faktycznie aż tak podobne?

em

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o: