Doda w ZASKAKUJĄCYM wywiadzie. Ciąża i wyjazd z kraju? "Jeżeli mówimy o dziecku..."

Doda w końcu jest szczęśliwa. Przy Emilu Haidarze gwiazda naprawdę kwitnie. Okazuje się, że nowy partner może stać się dla niej kimś więcej niż chłopakiem. Doda jako żona i matka? Najnowszy wywiad nas zaskoczył.
Doda w zaskakującym wywiadzie "Jeżeli mówimy o dziecku..." Doda w końcu jest szczęśliwa. Przy Emilu Haidarze gwiazda naprawdę kwitnie. Okazuje się, że nowy partner może stać się dla niej kimś więcej niż chłopakiem. Doda jako żona i matka? Najnowszy wywiad dla tygodnika "Twoje Imperium" mocno nas zaskoczył. Dowodów na to, że z nowym partnerem połączyło ją prawdziwe uczucie, Doda stale dostarcza fanom na swoim Instagramie. Nic dziwnego, że spekulacje o rychłym ślubie nabierają w ostatnim czasie intensywności. Do plotek gwiazda odniosła się w także w ostatnim wywiadzie. Póki co, jej odpowiedź jest raczej enigmatyczna. Nie potwierdzam jeszcze ślubu. Ale owszem, podchodzę do życia z radością - wyznaje Rabczewska na łamach "Twojego Imperium". Temat dziecka wraca przy każdym poważniejszym związku Dody, nie inaczej jest tym razem. Gwiazda przyznaje, że ta kwestia pojawia się w rozmowach ze znajomymi i jest to coś, o czym myśli sama coraz częściej. Wyznaje przy tym, że decyzja o dziecku pociągałaby za sobą konieczność wyjazdu. Jaką matką byłaby Doda? Moi bliscy uważają, że jedyną w swoim rodzaju i niezwykle kochającą. Myślę, że mają rację. Ale na pewno nie zdecydowałabym się na dziecko w Polsce, z całym tym orszakiem medialnym. Sprawy rodzinne i prywatne od jakiegoś czasu zaczęłam chronić przed opinią publiczną. Jeżeli mówimy o dziecku, to tym bardziej nabieram wody w usta - mówi gwiazda. Czy fani muszą liczyć się z tym, że kiedy ich idolka zdecyduje się założyć rodzinę, nie zobaczą jej więcej na scenie? Doda przyznaje, że bierze pod uwagę taką ewentualność. Moje miejsce na ziemi jest tam, gdzie mój ukochany i rodzina. (...) Gdybym miała zmienić swoje życie kosztem ucieczki przed show-biznesem, zrobiłabym to. Jak mówiłam, lubię nowe wyzwania, ale prawda jest taka, że wy zatęsknilibyście się za mną na śmierć - odpowiedziała gwiazda.

Dowodów na to, że z nowym partnerem połączyło ją prawdziwe uczucie, Doda stale dostarcza fanom na swoim Instagramie. Nic dziwnego, że spekulacje o rychłym zamążpójściu nabierają w ostatnim czasie intensywności. Do plotek gwiazda odniosła się w wywiadzie dla tygodnika "Twoje Imperium". Póki co, jej odpowiedź jest raczej enigmatyczna.

Nie potwierdziłam jeszcze ślubu. Ale poza tym owszem, podchodzę do życia z radością - wyznaje w wywiadzie dla "Twojego Imperium".

Temat dziecka wraca przy każdym poważniejszym związku Dody, nie inaczej jest tym razem. Gwiazda przyznaje, że ta kwestia pojawia się w rozmowach ze znajomymi i jest to coś, o czym myśli sama corraz częściej. Wyznaje przy tym, że decyzja o dziecku pociągałaby za sobą konieczność wyjazdu. Jaką matką by była?

Moi bliscy uważają, że jedyną w swoim rodzaju i niezwykle kochającą. Myślę, że mają rację. Ale na pewno nie zdecydowałabym się na dziecko w Polsce, z całym tym orszakiem medialnym. Sprawy rodzinne i prywatne od jakiegoś czasu zaczęłam chronić przed opinią publiczną. Jeżeli mówimy o dziecku, to tym bardziej nabieram wody w usta.

Czy zatem fani piosenkarki muszą liczyć się z tym, że kiedy ich idolka zdecyduje się założyć rodzinę, nie zobaczą jej więcej na scenie? Doda przyznaje, że bierze pod uwagę taką ewentualność.

Moje miejsce na ziemi jest tam, gdzie mój ukochany i rodzina. (...) Gdybym miała zmienić swoje życie kosztem ucieczki przed całym show-biznesem, zrobiłabym to. Jak mówiłam, lubię nowe wyzwania, ale prawda jest taka, że wy zatęsknilibyście się za mną na śmierć.

Doda i Emil Haidar

Instagram.com/emil.haidar

Zobacz też:

em

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS