Selena Gomez "nabija się z krytykujących jej dodatkowe kilogramy". Nie spodziewaliśmy się zobaczyć TEGO na jej Instagramie

Wokalistka konsekwentnie twierdzi, że nie ma problemu z tym, że w ostatnich miesiącach trochę przytyła. Na Instagramie pokazała właśnie zdjęcie z kaloryczną przekąską.
Selena Gomez z dystansem do swojej wagi Nie spodziewaliśmy się zobaczyć TEGO na jej Instagramie O tym, że Selena Gomez nie popadła w obsesję odchudzania, świadczy jej zdjęcie na Instagramie. Gwiazda pokazała, jak siedząc w szlafroku zajada się czipsami. Wokalistka konsekwentnie twierdzi, że nie ma problemu z tym, że w ostatnich miesiącach trochę przytyła. Na Instagramie pokazała właśnie zdjęcie z kaloryczną przekąską. Wagą Seleny Gomez media zainteresowały się, ze kiedy w kwietniu paparazzi zrobili jej zdjęcia na plaży w Meksyku. Nie trzeba było wnikliwej analizy, by dostrzec, że byłej gwiazdce Disneya przybyło trochę kilogramów, ale ona na falę internetowego "hejtu" odpowiadała twierdząc, że dla niej nie jest to problem, czuje się zdrowo i ma "więcej siebie do kochania". O tym, że nie popadła teraz w obsesję odchudzania, świadczy zdjęcie zamieszczone przez nią w niedziele na Instagramie. Gwiazda pokazała jak siedząc w szlafroku zajada się czipsami. (A przynajmniej trzyma je w dłoni). Podpis pod zdjęciem ("rutyna") sugeruje, że nie jest to jednorazowy "wyskok". "Selena Gomez nabija się z internautów zafascynowanymi jej krągłościami" - skomentował "Daily Mail". O tym, że o figurę Gomez naprawdę nie trzeba się martwić, świadczyć mogą jej ostatnie zdjęcia w skąpych strojach. Parę dni temu w sieci zadebiutował teledysk do nowego singla wokalistki "Good for you". Selena wygląda w nim rewelacyjnie.

Wagą Seleny Gomez media zainteresowały się, ze kiedy w kwietniu paparazzi zrobili jej zdjęcia na plaży w Meksyku. Nie trzeba było wnikliwej analizy, by dostrzec, że byłej gwiazdce Disneya przybyło trochę kilogramów, ale ona, na falę internetowego "hejtu" odpowiadała twierdząc, że dla niej nie jest to problem, czuje się zdrowo i ma "więcej siebie do kochania".

O tym, że nie popadła teraz w obsesję odchudzania, świadczy zdjęcie zamieszczone przez nią w niedziele na Instagramie. Gwiazda pokazała jak siedząc w szlafroku zajada się czipsami. (A przynajmniej trzyma je w dłoni). Podpis pod zdjęciem ("rutyna") sugeruje, że nie jest to jednorazowy "wyskok".

Selena GomezInstagram.com/selenagomez

Selena Gomez nabija się z internautów zafascynowanymi jej krągłościami - skomentował "Daily Mail".

O tym, że o figurę Gomez naprawdę nie trzeba się martwić, świadczyć mogą jej ostatnie zdjęcia w skąpych strojach. Parę dni temu w sieci zadebiutował teledysk do nowego singla wokalistki "Good for you". Selena wygląda w nim rewelacyjnie.

em

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS