Beyonce i Jay Z już nie są najbogatszą parą show-biznesu. "Oficjalnie zdetronizowani". Nie Kimye, nie Brangelina... Kto ich pokonał?

Beyonce i Jay Z to niepodważalnie jedna z najsławniejszych par na świecie. Do tej pory byli też najbogatsi. Niestety, muszą oddać zaszczytne pierwsze młodszym gwiazdom.

Magazyn Forbes po raz kolejny stworzył ranking najbogatszych par w świecie gwiazd. Ale po raz pierwszy na jego czele nie znaleźli się Beyonce i Jay Z, ale... Taylor Swift i Calvin Harris. Przez cały rok zarobili wspólnie 146 mln $, czyli aż o 35.5 $ mln więcej niż Bey i jej mąż. Na konto rapera i jego pięknej żony wpłynęło jedynie 110.5$ mln dolarów, co wystarczyło jedynie na drugie miejsce.

Zostali oficjalnie zdetronizowani - czytamy na "Daily Mail".

Taylor ma dopiero 25 lat, ale jej album "1989" kupiło prawie 1.5 mln osób na całym świecie. Obecnie jest w trasie koncertowej, na której bez problemu zapełnia publicznością największe stadiony Europy. Jej chłopak, Calvin Harris to z kolei najlepiej opłacany DJ świata.

Trzecie miejsce zajęli amerykańska para gwiazd country Miranda Lambert i Blake Shelton, którzy w 2013 roku zarobili (tylko) 57 mln.

Współczujemy, ale nie martw się Bey. Wszystko na pewno będzie dobrze.

jus

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS