Ajay Rochester po "15 m-cach ciężkiej pracy" schudła i wyglądała tak. A teraz? Przytyła. Najnowsze zdjęcia szokują

Ajay Rochester jest australijską celebrytką i byłą prowadzącą "Australia's Biggest Loser". Kilka lat temu sama przytyła 50 kilo i zaczęła walczyć o zdrowie. Po 15 miesiącach chwaliła się szczupłym brzuchem, teraz jednak znów dopadł ją efekt jo-jo.

Życie Ajay Rochester to historia wieloletniej walki ze swoim ciałem. Gdy w latach 2006-2009 prowadziła "The Biggest Loser", głodziła się,  żeby utrzymać szczupłą sylwetkę. Po zrezygnowaniu z show Ajay przytyła 50 kg w zaledwie 48 tygodni (czyli ponad 1 kg w ciągu tygodnia). Odbiło się to na jej zdrowiu. Miała problem nawet z wchodzeniem po schodach. W 2012 roku Ajay wzięła udział w konkurencyjnym programie o zrzucaniu zbędnych kilogramów - "Excess Baggage". Tym razem stanęła ramię w ramię z innymi uczestnikami. Zaczęła ćwiczyć i lepiej się odżywiać. Przyniosło to upragnione efekty, schudła. Jednak nie na długo. Szybko wróciła do starych nawyków i znów mocno przytyła, jednak znów nie na długo.

Australijska celebrytka nie poddała się i postanowiła znów powalczyć o szczupłą sylwetkę.

Każda dziewczyna kocha Victoria's Secret! Mam je od zawsze i wreszcie mogę się w nie zmieścić! 15 miesięcy ciężkiej pracy! To jeszcze nie jest koniec, ale warto świętować małe zwycięstwa! - chwaliła się Rochester, wrzucając zdjęcie płaskiego brzucha.

Ajay RochesterScreen z Instagram.com/ajayrochester

Jednak najnowsze zdjęcia Rochester, wykonane zaledwie 9 miesięcy po tym jak wrzuciła do sieci imponujące "selfie" brzucha, są szokujące.

 

<< ZOBACZ NAJNOWSZE ZDJĘCIA ROCHESTER >>

 

Wygląda na to, że Rochester po raz kolejny nie udało się wytrwać przy zdrowym trybie życia i znów nie potrafi odmówić sobie fast-foodów. Jednak choć może zdjęcia temu przeczą, to jej Instagram pokazuje celebrytkę jako zadowoloną z siebie i swojego ciała kobietę.

Co rusz Rochester wrzuca kolejne zdjęcia w bieliźnie, nowych sukienkach czy makijażach, selfie w seksownych pozach, jak również dużo fotografii jedzenia. Czy Rochester zadziwi świat po raz kolejny i postanowi znów na oczach milinów zrzucać kilogramy? Niewykluczone, miejmy jednak nadzieję, że jeśli tak się stanie, będzie to zmiana na dłużej. Przypomnijmy, że jeszcze niedawno wyglądała tak:

Ajay RochesterScreen z Instagram.com/ajayrochester

karo

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS