Iwona Węgrowska TYDZIEŃ PRZED PORODEM. Nie przeszkodziło jej to w założeniu kusej mini. I dobrze, wygląda świetnie!

Wokalistka jest w dziewiątym miesiącu ciąży i od porodu dzielą ją dosłownie dni. Nie rezygnuje jednak z pokazywania się na imprezach.
Iwona Węgrowska tydzień przed porodem Wokalistka lada dzień powita na świecie swoje maleństwo. Wciąż pozostaje jednak bardzo aktywna Iwona Węgrowska pod koniec grudnia podzieliła się z fanami informacją o ciąży. Jak zdradziła wokalistka, był to już trzeci miesiąc. Nie trudno policzyć, że termin porodu zbliża się wielkimi krokami. Świadczy o tym również sporych rozmiarów brzuch, który Węgrowska z dumą prezentowała w czwartek na evencie promującym nowe ścieżki turystyczne w Konstancinie. Wokalistka nie próbowała dopasować stroju do okoliczności - założyła dopasowaną sukienkę oraz buty na wysokim obcasie. Kreację Węgrowskiej z pewnością zaliczyć można do odważnych, ale tym razem ryzyko się opłaciło. Przyszła mama prezentowała się świeżo i promiennie. A jak Wam się podoba?

Nowiną o ciąży Iwona Węgrowska podzieliła się z fanami pod koniec grudnia. W rozmowie z nami wokalistka zdradziła, że to już trzeci miesiąc. Jak nie trudno policzyć, termin porodu zbliża się wielkimi krokami. Świadczy o tym również sporych już rozmiarów brzuch, który Węgrowska z dumą prezentowała w czwartek na evencie promującym nowe ścieżki turystyczne w Konstancinie. Wokalistka raczej nie próbowała dopasować stroju do okoliczności - założyła opinającą ciało krótką sukienkę i buty na wysokim obcasie.

<< ZOBACZ, JAK WYGLĄDAŁA >>

Kreację Węgrowskiej z pewnością zaliczyć można do odważnych, ale tym razem ryzyko się opłaciło. Przyszła mama prezentowała się świeżo i promiennie. A jak Wam się podoba?

em

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS