Nicole Kidman NIGDY nie publikuje nic w sieci. Teraz zdjęcie z córkami i mężem. Okazja była wyjątkowa

Nicole Kidman i Keith Urban są już małżeństwem 9 lat. Z okazji rocznicy, Kidman, która daleka jest od pokazywania prywatności w sieci, opublikowała rodzinne zdjęcie na... Facebooku.

Gwiazda stara się chronić swoją prywatność i bardzo rzadko udziela się w social mediach. Jednak zrobiła wyjątek i na swoim profilu facebookowym udostępniła fotografię, na której jest z całą rodziną. Okazja była wyjątkowa - świętowała razem z muzykiem Keithem Urbanem 9. rocznicę ślubu. Nacieszcie oczy, bo tak prywatne zdjęcia Nicole Kidman to prawdziwa rzadkość.

9 lat miłości - podpisała fotkę.

Nicole Kidman i Keith Urban z córkami Facebook.com/nicolekidman

Dziesięć lat temu spotkali się na imprezie na cześć Australijczyków, a rok później wzięli kameralny ślub w Sydney. A po dziewięciu latach małżeństwa, Nicole Kidman i wokalista country, Keith Urban świętują swoją rocznicę na Facebooku. Dodajmy, że Nicole bardzo rzadko udostępnia rodzinne fotki w social mediach - zauważył "Daily Mail".

Aktorka i muzyk wzięli ślub w czerwcu 2006 roku. Mają dwie córki: 6-letnia Sunday Rose  i 4-letnia Faith Margaret. I choć na zdjęciu nie widać twarz dziewczynek, to nie możemy oprzeć się wrażeniu, że urocza z nich rodzina ;)

Zobacz też:

amelka

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS