Amal Clooney bez stanika. My i tak patrzymy na jej ręce. "Znika w oczach. Jest przerażająco szczupła"

"Znika na naszych oczach. (...) Cena jej sukcesu to przerażająco szczupła sylwetka" - pisze Daily Mail o Amal Clooney. Najnowsze zdjęcia prawniczki są niepokojące.
Amal Clooney coraz chudsza "Znika w oczach. Jest przerażająco szczupła" Dwa dni temu paparazzi na jednej z londyńskich ulic spotkali Amal Clooney. Piękna prawniczka pozwoliła sobie na pewną ekstrawagancję - do kombinezon w kolorze khaki nie założyła stanika. Jednak największą uwagę zwraca coś zupełnie innego - niezwykle szczupłe ręce, na których można zobaczyć niemal każdą żyłkę. Spekulacje o problemach Amal z odżywianiem pojawiają się już od końca maja. Według niektórych źródeł żona Georga'a Clooneya waży zaledwie 45 kg. Pani Clooney znika na naszych oczach. Ceną jej sukcesu jest przerażająco szczupła sylwetka. Obawiamy się, że została ofiarą tego, co spotyka większość kobiet wystawionych na ocenę opinii publicznej. Wydaje im się, że o ich atrakcyjności ma świadczyć coraz szczuplejsza sylwetka - zauważa "Daily Mail". Cóż, najnowsze zdjęcia Amal z pewnością nie uciszą plotek.

Paparazzi w czwartek spotkali na londyńskiej ulicy Amal Clooney. Piękna prawniczka pozowliła sobie na pewną ekstrawagancję, do kombinezon w kolorze khaki nie założyła stanika. Jednak najnowszych zdjęciach jest jeszcze jedna rzecz, która bardziej przykuwa wzrok - niezwykle szczupłe ręce. Dokładnie można było zobaczyć każdą żyłkę.

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>Spekulacje o problemach Amal z odżywianiem pojawiają się już od końca maja. Według źródeł waży podobno zaledwie 45 kg.

Pani Clooney znika na naszych oczach - zauważa "Daily Mail". - Cena jej sukcesu to przerażająco szczupła sylwetka. Obawiamy się, że została ofiarą tego, co spotyka większość kobiet wystawionych na flesze aparatów i ocenę opinii publicznej. Sądzą one, że miarą sukcesu nie jest jedynie to, jak bardzo są glamour, ale też coraz szczuplejsza sylwetka.

Cóż, te zdjęcia niestety nie uciszą plotek.

Vic